98 € – tiek kainuoja kelionė į Bulgariją – tiesioginis skrydis į Burgasą ir 7 naktys apartamentuose su atšaukimu (10.18-10.25)

Bulgarija - Nesebar, Auksinės smiltys, pigi kelionė

Super pigi kelionė į Bulgariją

Visa Lekiu.lt komanda nepamena, kada paskutinį kartą buvo radusi tokią pigią savarankiškos kelionės idėją! Labai pigūs lėktuvo bilietai ir pigūs apartamentai Burgase Bulgarijoje.  Skrydžio ir apartamentų kaina siekia vos 98 eurus už 7 naktis. Nenorėjome atrodyti nerimtai, tačiau jei mūsų siūlomuose apartamentuose apsistotumėte trise tuomet kelionė tekainuotų 83 eurus 🙂  🙂 🙂 Tokia pigi galimybė nulėkti  pasižvalgyti po Auksines Smiltis, aplankyti Nesebarą, pailsėti Juodosios jūros pakrantėje. Jei tik tinka mano idėja čiupk bilietus, rezervuok nakvynę, pasidalink Facebook su draugais ir lėk į kelionę 🙂Pigūs lėktuvo bilietai į Bulgariją

Štai ir suradome pigius bilietus iš Kauno į Burgasą Bulgarijoje. Išvykimas spalio 18 d. grįžimas į Kauną spalio 25 dieną. Jei paskubėsite suspėsite rezervuoti bilietus Ryanair svetainėje. 

Kaunas Burgas pigus skrydis, pigūs lėktuvo bilietai

Pigi nakvynė Burgase Bulgarijoje su atšaukimo galimybe 98 € (galima apsistoti trise)

Apartamentai pačiame Burgase už neįprastai pigią kainą tik 98 eurai. Booking svetainėje šie apartamentai vertinami gana gerai beveik 8 balai iš dešimties. Tai 35 kvadratinių metrų butas su virtuvė, tualetu ir kitais patogumais. 

Apartamentai Burgase Burgas studio 98 eur.

Didesni apartamentai Burgase su balkonu (kaina 115 € už 7 naktis 🙂 ) 

Šie apartamentai taip pat pigūs ir gerai vertinami. Jie yra didesni 68 kvadratiniai metrai. Svarbiausia yra balkonas, virtuve ir visi reikalingi patogumai. Netoli oro uostas, visai šalia paplūdimys.  Galėsite nulėkti į garsųjį Nesebarą, ar pasivaikščioti po Auksines Smiltis.Apartamentai Burgase Nova 115 eur.

Dviviečiai apartamentai su nemokamu atšaukimu (105 € už 7 naktis)

Dar viena rekomenduojama vieta apsistoti Burgase tai Aria apartamentai. Jie mažesni nei prieš tai buvę tačiau tvarkingi ir taip pat turi gerus lankytojų atsiliepimus. 

Apartamentai Burgase Aria B&B kaina 105 eur.

Trumpai apie Orus Bulgarijoje spalio mėnesį

Meteorologinės stotys savo istorijoje pateikia, kad vidutinė oro temperatūra Burgase spalio mėnesį yra 20 laipsnių, vidutinė vandens temperatūra 19 laipsnių šilumos. Vidutiniškai orai sušyla iki 24 laipsnių, o atšąla iki 16 laipsnių šilumos.