Saulėtas Burgasas – labai pigi kelionė: 4 naktys kainuoja 110 € (04.25-04.29)

Bulgarija

Šiuo metu tikriausiai viena pigiausių kelionės idėjų – lekiam į Saulėtąjį Burgasą. Tiesioginis skrydis iš Kauno pirmyn ir atgal bei nakvynė apartamentuose dviems kainuos vos 110 eur. Negalėjau nepasidalinti šiuo savarankiškos kelionės sumanymu. jei apsisprendėte pikite bilietus tiesiai iš Ryanair avialinijų bei rezervuokite apartamentus arba viešbutį. papildomai nusimatykite šiek tiek pinigų smulkioms išlaidoms. Pasirinkus toliau siūlomus apartamentus ar viešbutį “Avenue” galimas ir nemokamas atšaukimas.

Pigus tiesioginis skrydis iš Kauno

Kelionės avialinijos Ryanair siūlo be galo pigius bilietus (turint galvoje kiek ženkliai pabrango skrydžiai lėktuvu). Išvykimas balandžio 25 dieną antradienį ir grįžimas balandžio 26 dieną šeštadienį. Pirkite tiesiai iš Ryanair.

Pigūs skrydžiai iš Kauno į Burgasą.

Pigių nakvynių idėjos:

  1. Pigi nakvynės idėja saulėtame Burgase. Jums reikia apsispręsti, kurį viešbutį ar apartamentus rezervuoti. Mes siūlome labai ekonomišką variantą su gerais lankytojų atsiliepimais “Villa Sarafovo”. Žinoma prabangos ten nėra daug, tačiau kaina labai patraukli. Iki jūros nuo vilos vos 350 metrai, iki miesto centro apie 8 kilometrai. Vila puikiai tinka ekonominio kelionės varianto ieškančiam keliautojui. Vila Burgase pigi Balandžio mėnesį.Pigus viešbutis.
  2. Pigus trijų žvaigždučių viešbutis Burgase. Jei užsakysite šį viešbutį kelionės kaina vienam pabrangs maždaug 30 eurų. Už keturias naktis viešbutyje apsistojant 2 dviese vienam nakvynė kainuoja 74 eurai plius skrydis 62 eurai. Visos kelionės kaina siekia 136 eurai jei renkatės šį viešbutį. Svarbi detalė yra tai, kad viešbutį galite nemokamai atšaukti. Nemokama atšaukimo data priklausys nuo užsakymo datos.    Pigus 3 žvaigždučių viešbutis Avenue Hotel Burgase balandžio mėn. Pigus viešbutis.
  3. *** žvaigždučių viešbutis su pusryčiais įskaičiuota. Tai ganėtinai geras viešbutis kuriame gausite ne tik nakvynę bet ir nemokamus pusryčius. Na žinoma už pusryčius susimokėsite nes nakvynės kaina yra didesnė lyginant su siūloma pirma nakvynės vieta. Aktualu tiems keliautojams, kurie nori neturėti rūpesčių su pusryčiais. Viešbutis į kainą įskaičiuoja ir nemokamus pusryčius. Kaina 164 eurai jei apsistojate dviese.  Viešbutis su pusryčiais Burgase balandžio mėnesį.Pigus viešbutis.

Kokie orai Burgase Balandžio pabaigoje?

Tikėtina, kad dažnas keliautojas užduotą sau šį klausimą. Meteorologai ir sinoptikai bei jų sukaupti archyviniai duomenys rodo, kad vidutinė orų temperatūra Burgase balandžio mėnesio gale yra apie 20-21 laipsnį šilumos. Vandens temperatūra lieka panaši iš po žiemos ir siekia 16 laipsnių šilumos. Tikėtina, kad Juodojoje jūroje nepasimaudysite, tačiau saulės įdegį tikrai pajusite.