Labai pigi kelionė į Burgasą, kaina 89 € už 4 naktis (04.04-04.08)

Bulgarija

Pigi kelionė į Burgasą – Bulgarija

Tiesioginis skrydis į Burgasą ir atgal bei 4 naktys apartamentuose 89 eurai. Smalsu būtų sužinoti ar kam nors pavyko rasti pigesnę kelionės idėją į panašius saulėtus kurortus ? 🙂 Nauja skrydžių kryptis iš Kauno į Burgasą, Bulgarijos kurortą. 

Pigus tiesioginis skrydis iš Kauno

Pigus skrydis iš Kauno į Burgasą ir atgal.

Pigus skrydis.

Pasirinkite skrydį su Ryanair keliaudami iš Kauno balandžio 4-8 dienomis. Avialinijose skrydžių kainos gali greitai pasikeisti. Skrydžio kaina 57 eurai už skrydį į abi puses tikėtina išsilaikys neilgai.

Pigūs apartamentai Burgase 

Apartamentai “Sea Apartment” turi puikų įvertinimą Booking platformoje. Dalinamės šiuo pasiūlymu su Jumis tikiuosi pravers 🙂 Tai 40 kvadratinių metrų apartamentai su nemokamo atšaukimo galimybe. Labai tiks tiems keliautojams kurie nėra labai išrankūs nakvynei :).

Pigūs apartamentai Burgase Balandžio mėnesį.

Pigus viešbutis.

Orai Burgase

Kokie gi orai Burgase balandžio mėnesį? Pasidomėjau, kokius gi orus fiksuoja meteorologai Burgase balandžio mėnesį. Statistika rodo, kad vidutinė orų temperatūra Burgase balandžio mėnesį yra apie 16 laipsnių šilumos. Įdegti saulėje gal ir nepavyks tačiau prasiblaškyti už žemą kainą tikėtina, kad pavyks. 

Ką pamatyti Burgase?

Keletas populiarių lankytinų vietų Burgase ir aplink jį:

Senasis Nesebaras – Pamatykite labai gražius architektūrinius statinius ir paveldą. Siauros gatvelės ir labai seni namai aptinkami Senajame Nesebare.

Pramogų parkas –  Labai populiarus vandens pramogų parkas Nesebare. Tiesa reikia pasitikrinti kuriais mėnesiais ši vieta yra uždaryta.

Jūros sodas (angl. Sea park) –  tai dar viena lankytina vieta Burgase. labai daug gėlių vienoje vietoje visai šalia okeano.