Pigūs skrydžiaiRekomenduojami skrydžiai

Mažos skrydžių kainos

Džiugu, kad mums pavyksta surasti pigius skrydžius. Kiekvieną kartą suradę pigų skrydį į bet kurią Europos šalį mes nedelsiant pasidaliname šia informacija su savo svetainės lankytojais.

Pigūs lėktuvų skrydžiai

Dažniausiai kelionių portalo kolektyvas ieško pigių skrydžių kuriuos vykdo avialinijos iš Lietuvos. Tai apima tokias pigių skrydžių kompanijas kaip “Ryanair”, “Wizzair”, “AirBaltic” ir kitos. Skrydžiai vykdomi iš Vilniaus oro uosto, iš Kauno oro uosto ir kartais iš Rygos oro uosto. Išimtiniais atvejais pavyksta rasti pigių skrydžių ir iš Palangos oro uosto.

Pigių skrydžių kryptys

Pačios populiariausios pigių skrydžių kryptys yra iš Vilniaus į Didžioji Britanija (Lutonas, Stanstedas, Birmingemas), iš Vilniaus į Graikiją,  Vilnius – Malta, Vilnius – Ispanija (Madridas, Barselona), Vilnius – Paryžius, Vilnius – Italija (Milanas, Roma). 

Kitos populiarios pigių skrydžių kryptys Kaunas – Graikija arba tiksliau Kaunas – Rodas, Kaunas – Kosas, Kaunas – Ispanija (Alikantė, Palma), Kaunas – Italija Trapanio oro uostas, Kaunas – Kipras, Kaunas – Malta.

Keletas pigių skrydžių pavyzdžių:

Pigus skrydis iš Kauno į Rodo salą (2023.08.09 dieną)

Pigus skrydis iš Kauno į Rodą su Ryanair avialinijomis.

Skrydis į Paryžių Bouve oro uostą. 

 

Pigus tiesioginis skrydis į Ispaniją

 Pigus skrydis į Ispaniją

Tiesioginis skrydis į Paryžių su “Wizzair”

Pigus skrydis į Paryžių - lėktuvo bilietas.

Pigus skrydis į Briuselį

Savo lankytojams pasiūlėme pigų tiesioginį skrydį iš Vilniaus į Briuselio Šarlerua oro uostą.