Pigu – 4 naktų kelionė į Burgasą 111 € (04.25-04.29)

Bulgarijos paplūdimys

Pigi kelionės idėja į Burgasą

Šiuo metu viena pigesnių kelionės idėjų lekiant ten kur saulės gerokai daugiau. 4 naktų kelionė į Burgasą. Nuostabų Bulgarijos kampelį, kurį galima pasiekti tiesioginiu skrydžiu iš Kauno oro uosto. Tai yra dar viena savarankiškos kelionės idėja, kuria norėčiau pasidalinti su Jumis :). Skrydis iš Kauno pirmyn ir atgal su Ryanair avialinijomis kaina 69 eurai. Nakvynė ekonomiškuose apartamentuose, apsistojant dviese kaina 83 eurai už 4 naktis. Kaina vienam apie 42 eurus.

Skrydis iš Kauno į Burgasą ir atgal

Lėktuvo bilietai

Ryanair svetainėje kainos dažnai keičiasi todėl rekomenduoju ilgai nelaukti jei norite suspėti pačiupti pigius bilietus už minėtą kainą.

Nakvynių variantai:

 1. Pigi ekonomiška nakvynė Burgase su atšaukimu

Labai pigi tvarkinga bet neištaiginga nakvynė Burgase. Ši nakvynės vieta tinka neišrankiems keliautojams. Kaina 83 eurai jei apsistosite dviese kaina vos 42 eurai vienam už 4 naktis. Jei rezervuosite dabar nakvynę nemokamai galėsite atšaukti iki balandžio mėn. pradžios. Nebrangi vieta ir yra ne toli oro uosto. Booking svetainėje yra puikiai įvertinta

Pigus viešbutis.

2. Geresnė nakvynė ir su pusryčiais

*** žvaigždučių viešbutis Burgase su nemokamais pusryčiais. Kaina yra didesnė tačiau kokybė taip pat geresnė. Viešbutis yra apie 500 metrų iki Juodosios jūros ir apie 10 minučių kelio iki miesto Burgaso centro. Apsistojant dviese vienam kainuos apie 82 eurus už 4 naktis su pusryčiais. Tai yra labai ekonomiška kaina.

Pigus viešbutis.

3. Prabangesnis viešbutis ant Juodosios jūros kranto su pusryčiais

Tai dar vienas nakvynės pasiūlymas viešbutis, kuris yra pačiame Burgaso centre ant Juodosios jūros kranto. Už tą pačią kainą įskaičiuoti ir pusryčiais. Puikiai lankytojų vertinamas viešbutis. Šiek tiek primokėjus galite gauti kambarį ir su vaizdu į jūrą.

Pigus viešbutis.

Orai Burgase balandį

Balandžio mėnesį meteorologinė informacija rodo, kad vidutinė orų temperatūra yra apie 19 laipsnių šilumos. Vidutinė vandens temperatūra išlieka taip pat apie 19 laipsnių šilumos.  Tikėtina, kad pasimaudyti dar nepavyks, tačiau pigiai paskraidyti ir pailsėti tikrai išeis.

Lankytinos vietos

  1. Nesebaras – Bulgarijos kainos yra šiek tiek mažesnės, o ir saulės tikimybė yra ženkliai didesnė. Orai tikrai Jums leis aplankyti tokias žymias vietas kaip Nesebaro miestą, kuris yra vienas iš seniausių miestų Europoje. Beje Nesebaras yra įtrauktas į UNESCO paveldą.
  2. Saulėtas krantas – tai pajūrio kurortas nutolęs nuo Burgaso apie 30 kilometrų. Viena didžiausių bulgarų kurortinių vietų, kur bulgarai ir turistai renkasi su šeimomis pailsėti.