Bulgarija – pigi kelionė į Burgasą 7 naktys 123 €, puikūs apartamentai (10.11-10.18)

Bulgarija Burgasas - pigi kelionės idėja

Pigi savarankiška kelionė į Burgasą

Aplankykime Bulgarijos kurortą Burgasą. Pateikiame Jums dar vieną pigią kelionės idėją į Burgasą. Dabar yra puikus metas pigiai pakeliauti po Bulgariją. 7 naktys gerai vertinamuose apartamentuose, tiesioginis skrydis kainuos vos 123 € žmogui. 🙂 Tai yra savarankiška pigi kelionė  Burgasą. Netoli aplankyk ir garsųjį Auksinių Smilčių paplūdimį. Pigūs lėktuvo bilietai į Burgasą

Suradome Jums labai pigų tiesioginį skrydį Kaunas-Burgasas-Kaunas tik 56 € žmogui. Nerealiai pigus skrydis. Išskridimas iš Kauno oro uosto tiesiogiai į Burgasą spalio 11 dieną. Grįžimas iš Burgaso tiesiogiai į Kauno oro uostą spalio 18 dieną. 

Burgasas Kaunas- Burgasas - Kaunas pigus skrydis

Pigi nakvynė apartamentuose Burgase

Išrinkau Jums mano manymu geriausią nakvynės pasiūlymą šiuo metu Burgase. Pigi nakvynė ir netoli Jūros. Svarbiausia geri atsiliepimai. 

Pigūs apartamentai Samuil Burgase

Jei netinka šie apartamentai kiti taip pat pigūs bet geresni apartamentai.

Pigi nakvynė Burgase toliau nuo centro

Bogoevi apartamentai yra šiek tiek toliau nuo Burgaso centro.  Iki Jūros kelios minutės pėsčiomis. Labai netoli Burgaso oro uostas. Apartamentuose apsistojant dviese kainuos 148 eurai už 7 naktis.

Bogoevi apartamentai BurgaseOrai Burgase Spalio mėnesį

Spalio mėnesį vidutinė orų temperatūra Burgase yra 19 laipsnių šilumos. Vidutinė vandens temperatūra apie 21 laipsnį šilumos.