Savaitgalis Paryžiuje – kelionė į Paryžių savaitgalį, kaina 150 € tiesioginis skrydis ir viešbutis su nemokamu atšaukimu (10.13-10.16)

Paryžius - Teatras Mulen Ružas.

Pigi savarankiška kelionė į Paryžių savaitgaliui. Pakankamai neblogas pasiūlymas norintiems išlėkti į Paryžių trumpam. Suradome Jums pigų tiesioginį skrydį iš Vilniaus į Paryžiaus Buve oro uostą į abi puses, bei pigius apartamentus ir viešbutį, visi siūlomi nakvynės objektai teikia nemokamo atšaukimo paslaugą.Skrydis į Paryžių spalio mėnesį

Pigus tiesioginis skrydis į Paryžių spalio 13 dieną (penktadienį). Grįžimas į Vilnių spalio 16 dieną (Pirmadienį). Skrydžius teikia avialinijos “Ryanair”.

Pigi nakvynė viešbutyje su atšaukimu

Siūlau apsistoti šiame viešbutyje, kuris yra netoli metro stoties ir teikia nemokamo atšaukimo paslaugą. Viešbučio kaina nurodyta apsistojant 3 asmenims. Taigi kaina vienam už tris naktis Paryžiuje kainuos apie 66 eurus plius pigus skrydis už 84 eurus.

Rinktis viešbutį.

Prabangesnis viešbutis Paryžiuje

Šis viešbutis yra šiek tiek geresnės kokybės, kaina apsistojant dviese 204 €, taigi kelionė vienam Skrydis plius nakvynė kainuotų apie 186 eurai. Dėmesio tai yra savarankiškos kelionės idėja todėl viską turite užsisakyti patys. Plius numatykite papildomas išlaidas už pervežimą, draudimą ir kt. 

Rinktis pigų viešbutį Paryžiuje.Optimalūs apartamentai – idealu keliaujant dviese

Tai apartamentai, kuriuos suradau tiems, kurie planuoja keliauti dviese ir siekia, kad kelionė būtų kuo pigesnė. Kaina nurodyta dviems, vienam kainuos apie 72 eurus plius skrydis į abi puses, bendra kaina apie 170 eurų. Apartamentai taip pat siūlo nemokamo atšaukimo galimybę yra Paryžiaus centre. Netoli yra metro iš kurios pasieksite Eifelio bokštą, Triumfo Arką, Molen Ružą ir kitas lankytinas vietas Prancūzijos sostinėje. 

Rinktis viešbutį.

Leave a comment