Privatumo politika


Svetainės privatumo politika

Svetainės atsakomybė

Naudodamiesi svetaine Jūs betarpiškai sutinkate su svetainės www.Lekiu.lt (toliau – svetainė) privatumo taisyklėmis. Svetainė tik rekomenduoja skrydžius ir keliones kurias randa Lietuvoje ir Europoje. Kiekvienas svetainės lankytojas asmeniškai prisiima atsakomybę dėl kelionių užsakymo, dėl kainų svyravimo ar gaunamų paslaugų užsakius kelionę. Lekiu.lt tik rekomenduoja pigius skrydžius, bei viešbučius kur apsistoti. Svetainės lankytojas supranta, kad skrydžių bilietų kainos gali kisti. Taip pat supranta, kad portalas neorganizuoja kelionių ir jos metu lankytojams gali tekti mokėti už papildomas paslaugas, ar gali gauti paslaugą ne tokią kurios tikėjosi.

Lankytojas supranta, kad jam gali tekti papildomai mokėti už pervežimo paslaugas iš oro uosto į viešbutį, bei iš viešbučio į oro uostą. Lankytojui gali tekti mokėti kitus papildomus nenumatytus mokesčius, tokius kaip draudimo paslaugos, lėktuvo bagažo mokesčius, automobilio nuomos ir kitus mokesčius.  Svetainė negarantuoja ir neprisiima atsakomybės už kitose svetainėse pateiktą informaciją į kurias yra nukreipiamos nuorodos.

Svetainė tik REKOMENDUOJA pigius skrydžius ir pasiūlymus. Mes ieškome paskutinės minutės kelionių, kad padėtume Jums pigiai pakeliauti. Kainos GALI KISTI. Taip pat reikia pagalvoti apie išlaidas už draudimą, už pervežimą nuo oro uosto iki viešbučio, automobilio nuomą, automobilio stovėjimo aikštelės mokesčiai bei kitus mokesčius.

Pieš rezervuojant ar perkant skrydžio bilietus, nakvynės paslaugas, viešbutį, kelionės draudimą, nuomojantis automobilį klientas pats susumuoja kelionės kainą, įvertina galimas rizikas ir kainų svyravimus. Taip pat klientas supranta, kad gali gauti viešbučio kambarį ne tokį kokio tikėjosi. Už kainų svyravimus paslaugų kokybę portalas Lekiu.lt neatsako.

Mes negarantuojame, kad svetainėje pateikiama informacija yra teisinga ir nepažeidžia Jūsų kompiuterio, planšetės, mobilaus įrenginio ar Jūsų interesų. Svetainės neprisiima atsakomybės už patirtas išlaidas ar informacijos praradimą. Atsiradus gedimams mes įsipareigojame nedelsiant šalinti trūkumus. Svetainėje gali būti naudojami aktyvūs nukreipimai į kitus internetinius portalus ar svetaines už kurių privatumo politiką svetainė neatsako. 

Jums griežtai draudžiama kopijuoti, platinti svetainėje pateiktą informaciją be svetainės administracijos raštiško sutikimo. 

Slapukai

Svetainė naudoja slapukus (Angl. Cookies) tam, kad stebėti lankytojų pomėgius teiktų tinkamą reklamą. Kompanijos kaip Google naudoja slapukus tam kad galėtų teikti tinkamą reklamą  daugiau skaitykite Google reklamos ir turinio privatumo politika ir Google Privatumo politiką. Svetainė leidžia trečiosioms šalims tokioms kaip Google, Facebook, Adclick naudoti slapukus (Angl. Cookies) tekstinius failus patenkančius į jūsų kompiuterį. Slapukai padeda išsamiai analizuoti svetainės lankymo statistiką, lankytojo pomėgius svetainėje, pagal tai reklamų agentūros pateikia tinkamą reklamą, jums aptinkantį turinį. Galite atsisakyti trečiųjų šalių skelbimų aptarnavimo.

Verta pažymėti, kad Jūs kaip svetainės lankytojas galite išjungti slapukus  savo naršyklės nustatymuose, tačiau reikia pabrėžti, kad išjungus slapukus svetainė gali veikti netinkamai. Daugiau informacijos rasite aboutads.info ir skelbimų nustatymuose.