Labai pigu – 4 naktys Burgase kaina 95 € (04.18-4.22)

Rekomenduojami apartamentai Burgase

Labai pigus Burgasas

Labai pigi kelionė į Burgasą – tiesioginiai skrydžiai iš Kauno ir 4 naktys apartamentuose kainuoja tik 95 eurus. Negalėjau nepasidalinti šia savarankiškos kelionės idėja. Orai Burgase balandžio mėnesį ganėtinai saulėti, šiluma tik pradeda įsibėgėti. Šiandien Burgase 16 laipsnių šilumos, šviečia saulė. Maudytis jūroje gal ir nepavyks, bet pasideginti saulėje ir aplankyti gražias populiarias vietas tikrai išeis. Šį kartą pigus Burgasas vilioja žemokis kainomis 🙂 

Tiesioginis skrydis Kaunas-Burgasas-Kaunas

Skrydis kurį rekomenduojame užsisakyti ilgai nedelsiant nes kaina 60 eurų už skrydį į abi puses. Šiomis dienomis kai lėktuvų bilietai yra ženkliai pabrangę tai yra gera kaina. Bilietus pirkite per Ryanair.

Tiesioginis skrydis iš Kauno į Burgasą - labai pigus. Kaina 59 eurai.

Lėktuvo bilietaiPigi nakvynė Burgase

Su šiais apartamentais Kelionė Jums kainuotų apie 95 eurus. 60 eurai už skrydį ir apie 35 eurai vienam žmogui nakvynė skaičiuojant, kad apartamentuose už 71 eurą apsistosite dviese. Tai tikrai pigus Burgasas, tiems kas nenori maudytis jūroje, o tiesiog prasiblaškyti manau puikus variantas.

Villa Sarafovo Burgase.

Pigus viešbutis.

Brangesni apartamentai – rekomenduojame

Labai puikus ir nuostabūs atsiliepimai geroje ir egzotiškoje vietoje. 

Labai egzotiškas ir gražus viešbutis Burgase.Rekomenduojami apartamentai BurgasePigus viešbutis.

Apsistojus dviese šiuose apartamentuose kelionė vienam kainuotų apie 152 eurus. Kaina ženkliai didesnė, tačiau kokybė taip pat daug geresnė. Kainą atperka komfortas ir vaizdas kurį turite. Apartamentai “Burgas Beach resort” yra toliau nuo miesto, visai šalia paplūdimio. 

Pigus viešbutis su pusryčiais

Jei visgi norite grįžti prie ekonomiško varianto labai rekomenduojame 3 *** viešbutį, kuris nemokamai įskaičiuoja ir pusryčius. Apsistojant šiame viešbutyje dviese kelionė vienam su skrydžiu kainuotų apie 130 eurų. 3 žvaigždučių viešbutis su pusryčiais Burgase. Pigus viešbutis.

Kelios populiarios lankytinos vietos Burgase

Jei jau nusprendėte lėkti į Burgasą būtinai aplankykite šias lankytinas vietas:

  1. Jūros sodas – tai gražus gėlių sodas apipintas gilia istorija ir tradicijomis.
  2. Sito archeologinis muziejus kasinėjimai. Labai seni iškasti paminklai slepiantys savo gilią istoriją. 
  3. Antanovsko ežeras – labai keista vieta, ją reikia pamatyti ežero vanduo raudonos spalvos. 
  4. Nesebaras – tai pusiasalis ar iškyšulys kaip be pavadinsite vieta labai graži. Joje slypi istorija sena pilis, akmeniniai statiniai paminklai, akmenimis grįsti takeliai, parduotuvės kavinukės.