Super pigūs bilietai: 19,9 € už skrydį Vilnius – Londonas – Vilnius (01.22-01.26)


Pigus skrydis į Londoną ir atgal

Super pigūs lėktuvo bilietai į Londoną ir atgal į Vilnių. Skrydžio į abi puses kaina vos 19,9 euro žmogui :). Kol kas tai vieni pigiausių bilietų kokius Lekiu.lt komanda yra radusi.Skrydis iš Vilnius sausio 22 dieną. Grįžimas į Vilnių sausio 26 dieną. Praleisk keturias naktis pas draugus Londone ar pamatyk lankytinus objektus tokius kaip “London Eye”, “Tower Bridge”, “London City”, parlamento rūmus ir kitas pasaulyje garsias vietas.

Pigūs lėktuvo bilietai į Londoną - 19 eurų už bilietus.

Tokie pigūs bilietai į Londoną, kad sunku patikėti. Lekiu.lt komanda pabandė pasižvalgyti kiek gi kainuoja autobuso bilietai tarkime Vilnius – Klaipėda – Vilnius. Spėk kur keliauti pigiau? 🙂 Kelionė autobusu iš Vilniaus į Klaipėdą ir atgal kainuoja 37 €. ! Kur renkiesi nulėkti tu? 🙂 🙂

Vilnius Klaipėda Vilnius Autobusų bilietai - kaina 37 €

Jei jau nusprendei lėkti į Londoną, mes pasižiūrėjome ir atrinkome keletą gerų ir patogių nakvynės vietų Londone. Pagrindiniai kriterijai kaip visuomet: kokybė, kaina ir vieta :).

Studentiški apartamentai Londone su pusryčiais

Tai vieni pigiausių apartamentų puikiai tinkantys nereikliems keliautojams. Nedidukas kambarys dviems. Nakvynės vieta siūlo ir nemokamus pusryčius. Gerai vertinami apartamentai.

Studentiško tipo apartamentai LondoneRinktis pigų viešbutį Paryžiuje.

Pigūs apartamentai Londone centre

Apartamentai, kurie pirmiausia patraukė mūsų dėmesį tai “Commercial RD Homestay” apartamentai. Jie yra pačiame Londono centre, netoli metro stotis, pakankamai gerai vertinami. Yra papildomi mokesčiai.

Pigi nakvynė Londone - Commercial RD Homestay apartamentai.jpRinktis pigų viešbutį Paryžiuje.