Kelionės į Angliją, pigus skrydis ir 4**** viešbutis Londone už 231 €, praleisk 3 naktis Anglijoje (11.21-11.24)


Išnaudokite rudens sezoną ir nuskriskite pigiai į Angliją, apsistokite pačiame Londono centre, pamatykite Londono lankytinas vietas: Big Beną, “Palace of Westminster”, “London Eye” ir kitas populiarias vietas. Pigus skrydis į Londono Stansted oro uostą, pamatyk Anglijos sostinę Londoną.

Londonas

Londonas pats populiariausias ir lankomiausias miestas pasaulyje. Į Londoną kasmet suplūsta milijonai turistų, nes jie nori pamatyti Londono lankytinas vietas: Parlamento rūmus (Palace of Westminster), Londono Akį (London Eye), laikrodį Big Beną (Big Ben), Tower Bridge ir kitas įspūdingo grožio vietas. Dėmesio: į mūsų nurodytą kainą įskaičiuota lėktuvo bilietų kaina ir viešbučio kaina asmeniui apsistojant viešbutyje dviese. Mes neįskaičiavome papildomų mokesčių ir paslaugų kurių Jums gali prireikti tokių kaip papildomas bagažas, pervežimai iš ir į viešbutį, draudimas bei kita. 

Skrydis į Londono Stansted oro uostą

Pigus ir tiesioginis skrydis į Londono Stansted oro uostą. Skrydis iš Vilniaus į Stansted šių metų lapkričio 21 dieną. Grįžimas iš Londono į Vilnių lapkričio 24 dieną. 

Kompanija Ryanair siūlo pakankamai pigius bilietus į Londono Stansted oro uostą. Įprastai bilietai į Londoną yra brangesni. Šiuo atveju jei tik spėsite laiku pasinaudoti šiuo paskutinės minutės pasiūlymu skrydis į Londoną kainuos tik 69 eurai už skrydį į abi puses. 

Pigus viešbutis Londone

išsirinkite viešbutį Londone. Mes suradome šiuo metu tinkamą ir pakankamai nebrangų viešbutį pačiame Londono centre. Viešbučio kaina 162 eurai vienam apsistojant kambaryje dviese. 

 Viešbutis randasi miesto centre, netoli yra metro stotelė todėl visą Londono miestą pasieksite per dvidešimt minučių. Jie planuojate pastoviai važinėti ir žvalgytis po Londono lankytinas vietas siūlome nusipirkti kelių dienų metro bilietą su juo gausis važiuoti pigiau. 

Kiti pigūs skrydžiai ir kelionės: Pamatyk Premier Leagos rungtynes Liverpulyje, Poilsinė kelionė į Bulgariją už 245 €, Viskas įskaičiuota.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *