Trumpa kelionė į Kiprą – 125 € (01.15-01.18)


Lekiam trumpam į Kiprą

Trumpa kelionės idėja į Kiprą. Tiesioginis skrydis iš Kauno į Kiprą ir atgal bei pigi nakvynė Kipre kainuos apie 125 eurus. Šiuo metu Kipre 17 laipsnių šilumos. Vandens temperatūra 18 laipsnių šilumos. Pasideginti saulėje gal ir nepavyks, tačiau pabėgti ten, kur šiuo metu šviečia saulė, galėtų būti puiki galimybė. 

Pigūs lėktuvo bilietai į Kiprą

Pasirinkite skrydį iš Kauno į Pafosą ir atgal. Išvykimas sausio 15 dieną, o grįžimas sausio 18 dieną. 

Pigūs lėktuvo bilietai iš Kauno į Pafosą ir atgal.

Šiuo metu kai lėktuvų bilietai yra ženkliai pabrangę pagalvojau, kad 72 eurai už tiesioginį skrydį į Kiprą ir atgal yra labai gera kaina. Kainos greitai keičiasi, todėl iki Jūsų apsisprendimo kaina gali pasikeisti. Kelionės avialinijos – Ryanair.

Pigi nakvynė Kipre

Trumpos kelionės metu rekomenduojame šiuos apartamentus ar viešbutį.

Pirmasis variantas – Apartamentai “Moutallos Rooms”, tai neištaigingi apartamentai tačiau turintys labai gerus klientų atsiliepimus. Tiems kas nėra prisirišę prie aukštos apartamentų kokybės, tai galėtų būti pigi nakvynės Kipre idėja. 

Apartamentai Kipre sausio mėnesį.

Rinktis pigų viešbutį.

Antrasis variantas – Viešbutis Kipre su įskaičiuotais pusryčiais. Aš asmeniškai visuomet stengiuosi pasirinkti nakvynę su paslauga “Pusryčiai įskaičiuota”. Trijų žvaigždučių viešbutis “Roman Boutique” siūlo nemokamus pusryčius. Taip pat viešbutis yra ganėtinai patogioje vietoje. 

Kipras pigus viešbutis su pusryčiais

Rinktis pigų viešbutį.

Orai Kipre sausio mėnesį

Kokie orai sausį Kipre? Meteorologų statistiniai duomenys rodo, kad sausio mėnesį vidutinė temperatūra Kipre vyrauja apie 17 laipsnių šilumos. Dieną orai sušyla iki 19 laipsnių, o naktimis orai atvėsta iki 8 laipsnių šilumos. Vidutinė vandens temperatūra išlieka apie 18 laipsnių pagal Celsijų.