Pigi kelionė į Kiprą, 3 naktys su pusryčiais – kaina 143 € (01.29-02.01)

labai pigi kelionė į Kiprą

Labai pigi kelionė į Kiprą su pusryčiais

Savarankiška kelionės idėja – lekiam į Kiprą. Ganėtinai pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Pafosą ir atgal bei pigus 3 *** viešbutis su pusryčiais ir galimybe pakeisti datas. Už 3 naktų kelionę sumokėsite apie 143 eurus. Papildomai derėtų nusimatyti smulkioms išlaidoms tokioms kaip draudimas, bagažas ir kita. Pigi kelionė į Kiprą sausio-vasario mėnesiais. 

Pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į Pafosą ir atgal

Tiesioginis skrydis iš Kauno į Kiprą sausį

Lėktuvo bilietai

Pigi nakvynė viešbutyje su pusryčiais

Ganėtinai pigus 3 žvaigždučių viešbutis turintis archeologinę istoriją bei puikius lietuvių atsiliepimus taip pat siūlo ir nemokamus pusryčius už nakvynės kainą. Apsistojant viešbutyje dviese 3 naktys kainuos 142 €.  Iki miesto centro apie 1 kilometras, iki paplūdimio 400 metrai. Vieta kur įsikūręs viešbutis gausu parduotuvių, yra prekybos centras. 

Roman viešbutis Kipre su pusryčiais.

Pigus viešbutis.

Šiek tiek brangesnis **** viešbutis su nemokamu pervežimu ir pusryčiais

Rekomenduoju šį viešbutį ne vien dėl puikios viešbučio vietos ir nemokamų pusryčių bet ir dėl jų siūlomos nemokamos pervežimo iš oro uosto paslaugos. Kaina apsistojant dviese 240 eurų už tris naktis tačiau į kainą įskaičiuota ir pusryčiai ir kelionės pirmyn ir atgal nuo oro uosto iki viešbučio. Dėl pervežimo kreiptis į viešbučio administraciją. 

Geras viešbutis Kipre su pervežimu

Pigus viešbutis.

Apie viešbutį: labai lankomas ir puikiai lietuvių vertinamas viešbutis, labai geroje egzotiškoje vietoje šalia jūros. Atsiveria nuostabūs vaizdai į jūrą. 

Ekonominis ir pigus variantas be pusryčių

Tai pigesni apartamentai be pusryčių bet erdvūs ir gerai vertinami. 

Apartamentai Kipre - Livias

Pigus viešbutis.

Ką aplankyti Kipre?

Pigi kelionė į Kiprą Jums suteiks galimybę aplankyti populiarias vietas:

  1.  Ayia Napa kurortas – viena iš lankomiausių kurortų Kipre, jį tikrai reikia aplankyti. Kurortas  labai triukšmingas  savo  naktiniu  gyvenimu  taip  pat  garsėja  savo  puikaus  grožio  paplūdimiais. Ties šiuo kurortu vandens temperatūra žiema išsilaiko apie 16 laipsnių šilumos. Vasarą – 29 laipsniai šilumos.

    Pixabay nuotrauka.

  2. Kakopetria – tai yra viena iš kaimo vietų kuri įsikūrusi labai aukštame slėnyje. Tai kaimas įsikūręs ir nutolęs apie 50 kilometrų nuo sostinės Nikosijos. Kaimo vieta yra apie 650 metrų virš Jūros lygio. Dėl aukštos vietos virš Jūros lygio kaime dažnai vyrauja kitokie orai nei visame Kipre. Šioje vietoje auga aukštos kokybės vaisiai – obuoliai, vynuogės.

    Pixabay nuotrauka.

  3. Millomeri krioklys – dar viena nuostabi vieta, kurią galima aplankyti tiek vasarą tiek žiemą.

    Pixabay nuotrauka.