Labai pigu: kelionė į Maltą su pusryčiais 102 € (01.13-01.17)

Malta - nuotrauka iš Unsplash.

Labai pigi savarankiškos kelionės idėja į Maltą. Pigus tiesioginis skrydis į Maltą ir atgal į Vilnių bei pigūs apartamentai su “pusryčiais įskaičiuota”. Kelionės idėja sausio mėnesį, kai tuo metu pas mus pati žiema, o Maltoje vidutinė orų temperatūra 13 laipsnių šilumos (skaičiavau paskutinių 3 metų vidurkį) 🙂 SVARBU: numatyti papildomas išlaidas tokias kaip pervežimas iki nakvynės vietos, draudimas, bagažas ir kt.
Pigūs lėktuvo bilietai

Labai pigūs lėktuvo bilietai į Maltą sausio 13-17 dienomis. Tuo metu Maltoje nėra sezonas, tačiau tiems kas neturi ką veikti puiki galimybė pasižvalgyti po šią egzotišką salą. Bilietus rezervuokite tiesiai iš Ryanair čia.

Ryanair lėktuvo bilietai į Maltą sausį - pigus skrydis.

Labai pigūs apartamentai su pusryčiais
Suradau apartamentus, kurie siūlo pusryčius ir nerealiai žemą kainą. Apsistojant apartamentuose 2 žmonėms kaina tik 76 eurai ir dar plius pusryčiai dviems. Kas dar labiau nustebino, kad galima apartamentuose apsistoti ir 4 asmenims tai dar labiau sumažintų jūsų savarankiškos kelionės kainą. 🙂 Apartamentus rinkitės Bookinge čia:

Apartamentai su pusryčiais Maltoje sausio mėnesį.

Orai Maltoje Sausio mėnesį

Kaip ir minėjau pradžioje pasidomėjau kokie vidutiniai orai vyrauja Maltoje sausio mėnesį. Skaičiavau pastarųjų 3 metų istoriją. Vidutinė orų temperatūrą yra apie 13 laipsnių šilumos. Vidutinė vandens temperatūra yra 17 laipsnių šilumos. Beveik tiek kiek šiuo metu yra Palangoje Baltijos jūroje, ten šiuo metu 19 laipsnių 🙂 Tikiuosi patiko mano idėja, lauksiu Jūsų Facebooke 🙂