Labai pigi kelionė į Maltą, 4 dienos su pusryčiais kaina 121 € (01.24-01.28)

Malta kelionės kryptis, pigi kelionė ir skrydis į Maltą

Labai pigi kelionė į Maltą

Šiuo metu kai skrydžiai yra labai pabrangę pagalvojau, kad šis variantas gali Jus sudominti. Labai pigus savarankiškos kelionės pasiūlymas keliaujant į Maltą. Tai keturių dienų kelionė su pusryčiais įskaičiuota. Kaina 121 euras už 4 naktis su pusryčiais. Tai yra SAVARANKIŠKA kelionė tai reiškia, kad skrydžio bilietus ir nakvynė turite rezervuoti patys.

Pigus tiesioginis skrydis Ryga-Malta-Ryga

Tiesioginis skrydis iš Rygos į Maltą ir atgal į Rygą šiuo metu kainuoja 79 eurai. Žinoma kaina gali greitai pasikeisti. Pasirinkite Išvykimą sausio 24 dieną grįžimą sausio 28 dieną.

Pigus skrydis Ryga-Malta-Ryga
Puikus tiesioginio skrydžio pasiūlymas. Šiuo metu pakilus kuro kainoms skrydžio bilietai yra ženkliai pabrangę todėl rekomenduojame pagalvoti apie šį kelionės variantą.

Pigi nakvynė Maltoje

Tai pakankamai geras ir labai pigus viešbutis Maltoje kuris kainuoja 83 eurus apsistojant viešbutyje keturioms naktims. Labai svarbu, kad už tą pačią kainą viešbutis siūlo pusryčius.

Pigi nakvynė maltoje su pusryčiais

Pigus viešbutis.

Kokie orai Maltoje šiuo metu?

Šiuo metu Maltoje 17 laipsnių šilumos, šviečia saulė. Įprastai orų temperatūra Maltoje sausio mėnesį vyrauja apie 16 laipsnių šilumos, naktimis apie 13 laipsnių. Vandens temperatūra apie 17 laipsnių. Kai Lietuvoje šiuo metu yra 15 laipsnių šalčio tai Maltoje + 17 laipsnių skamba kaip šiltas pavasaris pas mus.