Pamatyk Premier Lygos rungtynes Liverpulyje – Skrydis ir 3*** viešbutis 194 € (11.05-11.08)


Tiems kas domisi futbolu ir nori pamatyti “Premier League” rungtynes Liverpulyje suradome pigų skrydį į Anglijos miestą Liverpulį ir 3 žvaigždučių viešbutį. Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Liverpulį kainuoja 64 €, bei viešbutis 130 € asmeniui apsistojant dviese. Rungtynių data lapkričio 7 dieną.

Liverpulio miestas įsikūręs Šiaurės Vakarų Anglijoje prie pat Airijos jūros. Jame be galo daug muziejų ir lankytinų vietų. Norėdami patekti į Premier Lygos rungtynes reikės įsigyti bilietą, jį nusipirkti galite oficialioje Liverpool komandos svetainėje.

Bilietai į Liverpulį

Išskridimas iš Vilniaus lapkričio 5 dieną. Grįžimas į Vilnių Lapkričio 8 dieną. Tai tiesioginis skrydis tiesiai į futbolo fanų širdį.

Viešbutis Liverpulyje

Suradome šiuo metu tinkamiausią ir pakankamai pigų viešbutį Liverpulyje. Jums reikia patiems užsisakyti bilietus bei viešbutį. 

3 žvaigždučių viešbutis Liverpulyje

Viešbutis randasi 7 kilometrai nuo Liverpulio centro tačiau tai nėra didelė problema jei negalėsite išsinuomoti automobilio. Nuo viešbučio iki Liverpulio centro ir iki Liverpool stadiono važioja autobusai. 

Kitos kelionės lapkričio mėnesį: Pigi rudens kelionė į Maltą, Savaitgalio kelionė į Paryžių, pigus skrydis ir 3n. viešbutyje Paryžiuje.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *