Poilsinė kelionė į Bulgariją už 245 €, Viskas įskaičiuota – 4**** viešbutyje, 7 naktys (06.19-06.26)NEBEGALIOJA 1


Tiems kas jau galvoja apie poilsines keliones kitą vasarą suradome pigią kelionę į Bulgariją, Burgaso kurortą 7 naktys puikiame 4 žvaigždučių viešbutyje su viskas įskaičiuota už 245 € asmeniui. Kelionę organizuoja Novaturas, siūlo skrydį, pervežimą ir nakvynę viešbutyje su gerais atsiliepimais. 

Burgasas

Novaturo organizatoriai vieni pirmųjų, kurie pradėjo organizuoti keliones į Bulgarijos kurortą Burgasą. Jau dabar yra aišku, kad ši kryptis jiems pasiteisino nes pastarąjį dešimtmetį Bulgarijos regionas Burgasas labai išsiplėtė ir prisitaikė turizmui. Burgase yra visos sąlygos puikiai pailsėti nes ten puikus klimatas, smėlio paplūdimiai, skaidrus jūros vanduo, ir svarbiausia ganėtinai žemos kainos. 

Poilsinė kelionė į Burgasą. Aplankykite Bulagriją už 245 €

Lankytinos vietos Bulgarijoje

Bulagarija yra viena vėliausiai į Europos Sąjungą įstojusių šalių, tačiau per keletą metų įvyko žymūs pokyčiai turizmo sektoriuje. Bulgarija yra graži valstybė su kalnuotomis vietovėmis, dideliais vynuogynais ir šiltu klimatu. Tiems kas mėgsta arbūzus, melionus, vynuoges ir kitus egzotinius vaisius bei daržoves Bulgarija gali būti rojaus kampeliu. Kainos nėra didelės lyginant su kainomis Lietuvoje. 

Auksinės kopos Burgase

Bulgarijos paplūdimys “Auksinės kopos” vienas garsiausių paplūdimių Bulgarijoje. Norint ten nuvykti geriausiai tinka šiuo metu mūsų rekomenduojama kelionė su Novaturu. Novaturas skraidina tiesiai į Burgasą visai šalia Auksinių kopų. Ten verta apsistoti dėl šilto ir skaidraus Juodosios jūros kraštovaizdžio. Rasite ir nemažai pramogų. Svarbiausia, kad Burgasas ir Auksinės kopos išlaiko paslaugų ir kainų balansą. Bent jau šiuo metu ten pakankamai pigu.

Varna

Tai dar vienas ir labai populiarus Bulgarijos regionas. Į Varną galima nuskristi daug paprasčiau nei į jau minėtą Burgasą. Su vienu persėdimu Jūs lengvai pasieksite Varnos kurortus. Kelionė su persėdimu paprastai trunka iki 6 valandų. Varnoje gausu pigių viešbučių ir lankytinų vietų. 

Daugiau kelionių į Europos kurortus: Išankstinė kelionė į Bulgariją BurgasPigi kelionė į Graikiją Koso salą. Pigus skrydis ir 4 **** viešbutis.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

One thought on “Poilsinė kelionė į Bulgariją už 245 €, Viskas įskaičiuota – 4**** viešbutyje, 7 naktys (06.19-06.26)NEBEGALIOJA