Savaitgalio kelionė į Paryžių, pigus skrydis ir 3n. viešbutyje Paryžiuje 133 € (11.25-11.29)


Savarankiška kelionė savaitgaliui į Paryžių. Susiplanuokite savo kelionę ir praleiskite romantišką savaitgalį Paryžiuje. Mes Jums suradome pigų skrydį į Paryžių ir 2 žvaigždučių, bet su gerais atsiliepimais viešbutį 7 kilometrai nuo Paryžiaus centro. Pigaus skrydžio į Paryžių kaina 58 eurai į abi puses asmeniui. Viešbučio kaina 149 eurai už tris naktis apsistojant dviese. Jei išnaudosite paskutinės minutės pasiūlymą suspėsite užsakyti mūsų rekomenduojamus skrydžio bilietus į Paryžiaus Buvė oro uostą ir galėsite pigiai pailsėti.

Iš ten reikėtų papildomai susiplanuoti pinigus autobusui kuris nuveš nuo oro uosto iki viešbučio.

Skrydis iš Vilniaus į Paryžių

Išvykimas į Paryžių lapkričio 27 dieną.Lėktuvas išskrenda iš Vilniaus oro uosto ir leidžiasi Buvė oro uoste Paryžiuje. Gršžimas iš Paryžiaus: pakilimas iš Buvė oro uosto lapkričio 30 dieną. Dėmesio: į mūsų paskaičiuotą kainą neįeina bagažo mokestis, mokestis už nuvežimą nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal, neįtraukti kiti papildomi mokesčiai kaip draudimas, automobilio nuoma, stovėjimo aikštelė ir tt.

Pigus skrydis į Paryžių ir poilsis Paryžiuje savaitgalį

Skrydį organizuoja pigių skrydžių bendrovė Ryanair. Šiuo metu Ryanair siūlo skrydžio bilietus tik už 58 eurus asmeniui į abi puses. Šis skrydis ir kelionė yra išskirtinė nes ji apima savaigalio laikotarpį. Tiems kas negali turėti atostogų ši savaitgalio kelionė yra puiki išeitis ištrukti pailsėti.

Lankytinos vietos Paryžiuje

Eifelo bokštas

Tikrai vertėtų pamatyti pagrindinį Prancūzijos traukos objektą tai Eifelio bokštą. Eifelio bokšto bilieto kaina apie 12 eurų. Bilietas šiek tiek pigesnis jei nusprendžiate nesikelti liftu į patį aukščiausią Eifelio bokšto tašką.

Luvro muziejus

Tai vienas didžiausių ir moderniausių muziejų pasaulyje. Tiems kas svajoja pamatyti garsųjį Mona Liza paveikslą, ar sutikti Mūmijas kurioms jau keli tūkstančiai metų šis muziejus tikrai padarys įspūdį. Tiesa planuokite mažiausiai pusę dienos nes muziejus yra labai didelis.

Pigus viešbutis Paryžiuje

Mes išrinkome šiuo metu geriausią kainą ir geriausius atsiliepimus turintį viešbutį. Viešbutis savaitgaliui įsikūręs 7 kilometrai nuo Paryžiaus centro.

Pigus viešbutis Paryžiuje. 3 savaitgalio naktys Adagio Acess Paris viešbutyje

Praleiskite nuostabų ir romatikos kupiną savaitgalį įsimylėjelių mieste. Jei nežinote ką nuveikti Paryžiuje, galime duoti patarimą aplankykite Eifelio bokštą, nueikite iki Triumfo Arkos, pasigrožėkite Eliziejaus laukais. Tiems kas nori pasivažinėti traukiniu siūlome nuvykti iki Versalio rūmų. Versalio rūmai yra apie 30 kilometrų nuo Paryžiaus centro.

Raskite ir daugiau kelionių pasiūlymų: Skrydis ir 4**** viešbutis Maljorkoje, Skrydžiai į Paryžių nuo 42 € į abi puses.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *