Pigi rudens kelionė į Maltą, 7 naktys 4**** viešbutyje ir skrydis 272 € (11.01-11.08)

Malta

Pigus skrydis ir viešbutis Maltoje lapkričio mėnesį. Kelionė į nuostabią romantišką Maltą už 272 € asmeniui. Į kainą įeina pigus skrydis į Maltą ir 7 naktys 4 žvaigždučių viešbutyje su gerais atsiliepimais. Susikurkite poilsinę kelionę į Maltą dar šį rudenį.

Jei tik turi galimybę būtinai pasinaudok mūsų surastu pigiu kelionės pasiūlymu. Viešbučio kaina 145 eurai apsistojant dviems asmenims. Viešbutis su pusryčiais. 

 Nuostabi rudens gamta šiltame klimate. Malta yra labai nedidelė valstybė kuri įsikūrusi Viduržemio jūros saloje. Malta garsėja savo nuostabaus grožio uolėtomis pakrantėmis, smėlio paplūdimiais, bei nardymo galimybėmis. 

Pigus skrydis į Maltą

Suradome pigų rudens skrydį į Maltą. Išvykimas iš Kauno oro uosto už kelių savaičių lapkričio 1 dieną. Grįžimas už savaitės tai yra lapkričio 8 dieną. 

Pigus skrydis į Maltą lapkričio mėnesį

Skrydis iš Kauno oro uosto į Maltą. Tiesioginis skrydis už 127 eurus asmeniui į abi puses. Į kainą neįskaičiavome papildomo bagažo, jį reikėtų pasiskaičiuoti patiems. 

Viešbutis Maltoje

Išrinkome šiuo metu geriausią kainą ir kokybę siūlantį viešbutį.

Pigus viešbutis “Qawra Palace Hotel” Maltoje ant jūros kranto

Besilankydami Maltoje būtinai aplankykite garsias Megalito šventyklas, Hal Saflyno požemį ir smėlėtus smaragdinius krantus. 70 procentų dienų Maltoje yra saulėtos ir šiltos. Manau, kad tai tikrai egzotinė poilsinė kelionė kurią vertą susikurti. Aplankykite Gozo salą su Azure Window. Ši vieta tikrai įspūdinga ir paliekanti neišdildomą įspūdį.

Dėmesio: į mūsų paskaičiuotą kainą įeina tik skrydis ir nakvynė viešbutyje. Kainos gali keistis, taip pat nėra įtraukti papildomi mokesčiai. 

Suraskite ir daugiau pigių kelionių: Paskutinės minutės kelionė į Egiptą. Pailsėk HurgadojePaskutinė minutė. Kelionė į Turkiją už 229 €, 4 naktys, 3*** viešbutyje.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *