Skrydis ir 4**** viešbutis Maljorkoje 271 €, pailsėk 3 dienas Ispanijoje


Pamatyk ir pailsėk Maljorkoje savaitgalį. Puiki savaitgalio kelionė į Ispaniją. Suradome pigų skrydį ir viešbutį Maljorkoje. Paskutinės minutės skrydžiai už 225 € į abi puses. Bei 4 žvaigždučių viešbutis 45 € už tris naktis. Labai gera kaina.

Puiki galimybė atsipūsti savaitgalį Maljorkoje. Tiems kas nori pabėgti nuo Lietuvos rudeniškų ir žvarbių orų suradome savarankišką kelionę į Ispanijos regioną Maljorką. Maljorkoje spalio mėnesį vyrauja 21-23 laipsnių šilumos, taip pat nėra perpildyta poilsiautojų todėl puiki proga ruoštis šiai kelionei.

 

Skrydis į Ispaniją

Nuskriskite į Ispaniją pasinaudodami paskutinės minutės nuolaida taikoma Ryanair kompanijoje.

Iįvykimas į Maljorką: išskridimas iš Kauno oro uosto į Palmą oro uostą Maljorkoje spalio 3 dieną 14:50 val. Planuojamas nusileidimas Maljorkoje 17:20 val. Ispanijos laiku. Grįžimas į Kauną: Išskridimas iš Palma oro uosto Maljorkoje 17:55 val. Ispanijos laiku ir planuojamas nusileidimas Lietuvoje 22:30 val. Nepraleiskite šio ganėtinai pigaus skrydžio į Ispanijos regioną nes paprastai šiuo metu skrydžiai į Ispaniją būna beveik dvigubai brangesni.

Pigi nakvynė Maljorkoje

Pasidomėje ir pasižvalgę po viebučių rezervavimo sistemas suradome labai pigią nakvynę 4 žvaigždučių viešbutyje ant jūros kranto. Viešbučio kambarys skirtas dviems ir už tris naktis sumokėsite po 45 eurus kiekvienas. Verta pažymėti, kad viešbutis tikėtina atspindės 3 įprastas žvaigždutes nes kai kurie viešbutyje siūlomi kambariai pasirodė mažesni nei įprasta matyti keturių žvaigždučių viešbučiuose.

4 žvaigždučių viešbutis ant jūros kranto Maljorkoje

Šis keturių žvaigždučių viešbutis yra visai šalia garsaus “Playa de Palma Beach” paplūdimio. Kiekviename kambaryje yra oro kondicionierius. Kiekvienas kambarys turi plokščiaakranį televizorių. Palma oro uostas yra tik 15 minučių kelio važiuojant automobiliu.

Daugiau informacijos ir kelionių pasiūlymų į Europos šalis: Pigus skrydis ir 4**** viešbutis Maljorkoje, Skrydžiai į Paryžių nuo 42 € į abi puses.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *