Pigus skrydis ir 4**** viešbutis Maljorkoje už 172 €. Pigi kelionė į Ispaniją (IŠSKRIDOME)


Pigi kelionė į Ispaniją į jos lankytiną regioną Maljorką. Suplanuokite savo kelionę į Ispaniją kitam pavasariui. Mes siūlome pigų skrydį ir viešbutį su pusryčiais Maljorkoje. Tai gera kaina, kurią siūlo skrydžių bendrovė ir viešbutis šiuo metu. 

Pigus viešbutis Maljorkoje.

Saulėta kelionė į Ispanijos regioną Maljorką už 172 eurus asmeniui. Dėmesio Viešbučio kaina asmeniui tik 78 eurai asmeniui apsistojant 3 žmonėms vienuose apartamentuose.  Tiems kas galvoja pakeliauti po Ispaniją suradome pigų skrydį ir viešbutį Maljorkoje. Šį kartą praleidome tokius Ispanijos regionus kaip Barselonos pakrantę, Tenerifę, Gran Kanariją, Ibisą ar Alikantę. Šiuo metu galima pasinaudoti paskutinės minutės pasiūlymu ir pakeliauti 5 dienas po Maljorką už 172 eurus žmogui. Verta pažymėti, kad į skrydžio kainą nėra įtraukti mokesčiai už bagažą, nuvežimą iki viešbučio, draudimas ir kiti. 

Bilietai į Maljorką

Kelionės bilietai į Ispanijos regioną ir kupiną poilsiautojų iš viso pasaulio vietovę Maljorką. Aplankyti ir pailsėti Maljorkoje tikrai verta. Vien jau dėl to, kad kainos ir kokybės santykis yra labai patrauklus keliautojams iš Lietuvos. 

Pigus skrydis į Ispanijos regioną Maljorką

Skrydis iš Kauno į Palmą kitų metų balandžio mėnesį. Tai skrydis iš Kauno į Palmą už 93 eurus asmeniui į abi puses. Gali būti, kad bilietų kainos bus pasikeitusios ir Jūs nespėsite užsakyti skrydžio bilieto už mūsų surastą kainą. Viskas priklausys kiek greiti ir kiek greitai priimsite sprendimą skristi į Maljorką ar ne. 

Viešbutis Maljorkoje

4 žvaigždučių viešbutis Maljorkoje

 Viešbutis turi be galo gerus atsiliepimus iš ten buvusių poilsiautojų. Jo vertinimas net 9 balai iš dešimties. Tik 50 metrų nuo garsaus Maljorkos paplūdimio Puerta Pollenca. Kiekvienuose apartamentuose yra balkonas, televizorius, oro kondicionierius ir kiti privalumai. 

Suraskite ir kitus pigius paskutinės minutės pasiūlymus į kitas šalis: Pigi kelionė į Ispaniją – Skrydis į MaljorkąPaskutinė minutė – Kelionė į Antaliją 385 eurai už 7 naktis.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *