Skrydžiai į Paryžių nuo 42 € į abi puses + 4 naktys 3 *** viešbutyje 186 €


Pigūs skrydžiai į Paryžių lapkričio 16 dieną. Jei spėsite paskutinės minutės pasiūlymą galite pačiupti bilietus į Paryžių tik už 42 eurus į abi puses. Tuo pačiu metu mes jums suradome 3 žvaigždučių viešbutį už keturias naktis mokėsite 186 eurus žmogui dviviečiame kambaryje. Pailsėkite pačiame Paryžiaus centre kur netoliese rasite Eifelio bokštą, Triumfo arką, Eliziejaus laukus ir kitas lankytinas vietas Paryžiuje. 

 Pigūs skrydžiai į Paryžių

Štai ir dar viena galimybė nuvykti į meilės ir romantikos kupiną miestą Paryžių. Suradome Jums labai pigius bilietus iš Vilniaus į Paryžiaus Buvė oro uostą. Skrydis į Paryžių ir atgal kainuos tik 42 eurus. Jūs turite suspėti pasinaudoti šiuo pasiūlymu, nes paskutę minutę jo gali nebelikti. Skrydis yra be bagažo į kainą įeina tik rankinis bagažas. Visi papildomi mokesčiai nėra numatyti. 

Pigūs skrydžiai į Paryžių

Skrydžio datos: išvykimas iš Kauno oro uosto – Lapkričio 16 dieną. Išvykimas iš Paryžiaus Buvė oro uosto Lapkričio 20 dieną. DĖMESIO: kainos gali kisti jei Jūs paskubėsite galite rasti minimus pigius skrydžius į Paryžių. 

Nakvynė Paryžiuje

Tuo pačiu metu kai yra vykdomi pigūs skrydžiai į Paryžių mes tai pat radome pakankamai pigią nakvynę Paryžiaus centre šalia tokių lankytinų vietų kaip Eifelio Bokštas, Eliziejaus laukai, Noterdamo bažnyčios ar Triumfo arkos. Jūsų keturios naktys Paryžiaus viešbutyje kainuos 186 eurus dviviečiame kambaryje. Viso kambarys dviems už 4 naktis kainuoja 372 eurus. Tai pigus pasiūlymas kurį galite rasti Booking svetainėje. Į kainą įeina ir pusryčiai. 

Pigus viešbutis Paryžiaus centre

 Šis viešbutis Booking svetainėje vertinamas 7.6 balo. Šalia viešbučio yra metro stotelė, taip galėsite pasiekti bet kurią Paryžiaus vietą per 10  minučių. Į nakvynės kainą įskaičiuota ir pusryčiai. Kiekviename viešbučio kambaryje rasite Paryžiaus žemėlapį, lankytojų atsiliepimai apie minėta viešbutį yra teigiami, personalas kalba angliškai. Dėl platesnės informacijos atidžiai perskaitykite viešbučio taisykles ir visus mokesčius. 

Svetainė tik REKOMENDUOJA pigius skrydžius ir pasiūlymus. Mes ieškome paskutinės minutės kelionių, kad padėtume Jums pigiai pakeliauti. Kainos GALI KISTI. Taip pat reikia pagalvoti apie išlaidas už draudimą, už pervežimą nuo oro uosto iki viešbučio bei kitus mokesčius. 

Daugiau mūsų rekomenduojamų kelionių: Vienos dienos kelionė į Daniją už 50 eurų3 dienų kelionė į Paryžių 3*** viešbutyje už 132 eurus.

Leave a comment