Pigus skrydis ir 4**** viešbutis Paryžiuje. 5 dienų kelionė į Paryžių už 278 € (11.04-11.09)


Labai pigus skrydis į Paryžių, kuris paskutinę minutę kainuoja 72 eurus už skrydį į abi puses. Mes taip pat suradome pigų viešbutį Paryžiuje. Apsistojant dviese 4 žvaigždučių viešbutis už 5 naktis kainuoja 206 eurai asmeniui. Pasinaudokite skrydžių bendrovės Ryanair organizuojamu pigiu skrydžiu į Prancūziją, į jos sostinę Paryžių, kuris garsėja savo romantiška aplinka ir tokiais traukos objektais kaip Eifelio Bokštas, Triumfo Arka, Luvro muziejumi. 

Ką aplankyti Paryžiuje

Triumfo Arka

Pigi kelionė į Paryžių – Triumfo Arka

Triumfo Arka tai tarsi Paryžiaus elegantiškumą ir solidumą demonstruojantis traukos objektas. Pamatyti Triumfo arką traukia turistai ir keliautojai iš viso pasaulio. Paryžius buvo sulaukęs daugiausiai lankytojų ir patekęs į populiariausių lankytinų miestų pasaulyje trejetuką. Triumfo Arkoje nusipirkite bilietus ir pasikelkite į 50 metrų aukštį pamatyti Paryžių iš aukštai. Taip pat verta tai padaryti vakare, kuomet miestas nusidažo romantiškomis spalvomis. 

Luvro muziejus

Luvro muziejus Paryžiuje

Garsusis Luvro muziejus yra šalia garsiųjų Eliziejaus Laukų ir dar garsesnės Noterdamo bažnyčios. Luvro muziejus – vienas didžiausių ir moderniausių muziejų pasaulyje. Į jį suplūsta milijonai keliautojų, nes jie nori pamatyti Monalizos paveikslą, Donatelo kūrinių, antikos laikų radinių ir kitų garsių objektų. Bilieto kaina į Luro muziejų prasideda nuo 10 eurų, juos galima nusipirkti vietoje. 

Eifelio bokštas

Eifelio bokštas Paryžiuje

Tai pats garsiausias Prancūzijos lankytojų traukos objektas. Eifelio bokštas buvo atplukdytas iš Jungtinių Amerikos Valstijų dar 19 amžiuje. Eifelį Prancūzija gavo kaip dovaną. Pasikelkite galingais Eifelio Bokšto liftais ir pamatykite visą Paryžių iš paukščio skrydžio. Nusipirkite bilietus vietoje arba internete. 

Pigus skrydis į Paryžių

Pigus skrydis į Paryžių lapkričio mėnesį

Suradome ir pasidalinome su Jumis pigiu skrydžių į Paryžių. Išskridimas į Paryžių lapkričio 4 dieną. Grįžimas iš Paryžiaus į Vilniaus oro uostą lapkričio 9 dieną. Dėmesio: į kainą nepaskaičiavome papildomų mokesčių už bagažą, draudimą, nuvežimą nuo oro uosto iki viešbučio ir atgal, automobilio nuomos ir kitų mokesčių. Kaina apima tik skrydį ir viešbutį Paryžiuje. 

Pigus viešbutis Paryžiuje

Pigus viešbutis Paryžiuje, 5 naktys 4 žvaigždučių viešbutyje

Viešbutis randasi prie pat Paryžiaus širdies. Įsikurtumėte 4 kilometrai nuo centro. Patekimas iki centro galimas autobusais, traukiniu ir metro. Paryžiuje labai išvystytas susisiekimas todėl 4 kilometrai tikrai nesudarys nepatogumų.  

Viešbutis “Adagio Paris” įsikūręs Montrogue mieste šalia Paryžiaus centro. Viešbutyje belaidis internetas, vonios kambariai mini virtuvės, visu yra televizoriai. Booking svetainėje viešbutis vertinamas 8 balais iš dešimties. Jei nepatiks šis viešbutis Jūs galite rinktis ir kitus viešbučius tikime, kad galite rasti ir dar pigesnių viešbučių, kur pailsėti kelionės Paryžiuje metu. Mes stengiamės surasti kuo pigesnius skrydžius bei viešbučius ir pateikti juos Jums. Tikslas kuo labiau išnaudoti paskutinės minutės pasiūlymus ir keliones.

Daugiau kelionių į Paryžių ar Turkiją: Savaitgalio kelionė į Paryžių, Atostogos Turkijos kurorte Antalijoje 5***** viešbutyje.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *