Pigi kelionė į Graikiją Koso salą. Pigus skrydis ir 4 **** viešbutis su pusryčiais Koso saloje už 191 eurą (10.29-11.01)


Kelionės į Koso salą Graikijoje. Pigių kelionių paieškos portalas siūlo Jums pigią kelionę savaitgaliui į Kosą. Nuvykite į šią nuostabią Graikijos salą dar spalio mėnesį. Paskutinės minutės kelionė į Kosą už 191 €. Pigus skrydis ir 4 žvaigždučių aukštos kokybės viešbutis. Trijų dienų savaitgalio kelionė į egzotišką kraštą. 

 

Gaia Royal – Pigus viešbutis Koso saloje. Geras pasiūlymas prieš baigiantis vasaros sezonui. Koso saloje pasilepinkite saule, ten temperatūra net ankstyvą pavasarį ar rudenį siekia 20 ir daugiau laipsnių šilumos. Ši kelionė neturėtų būti išskirtinė nes Koso saloje didžiąją metų dalį šviečia saulė ir galima mėgautis Koso salos paplūdimiais. 

Lėktuvo bilietai į Koso salą

 Pigūs bilietai į Kosą salą už 129 eurus asmeniui. Mums pavyko surasti šiuos bilietus ir pasiūlyti juos Jums paskubėkite nes paskutinės minutės bilietai greitai išperkami. Jei Jums pavyks išvyksite spalio 29 dieną iš Kauno oro uosto ir leisitės Kose. Tiesioginis skrydis iki pat Graikijos salos. Pagal mūsų rastą pasiūlymą grįžimas būtų lapkričio 1 dieną į Kauno oro uostą.

Pigūs lėktuvo bilietai į Koso salą spalio 29 dieną

 Dėmesio kainos gali keistis, bilietų kainos brangsta kas akimirką. Į kainą taip pat neįskaičiavome kitų mokesčių tokių kaip pervežimas iš oro uosto į viešbutį ir atgal, bagažo mokesčių ir kitų.  Išvykimas į Kosą spalio mėnesį tai yra už dviejų savaičių. Laiko nėra daug todėl priimkite sprendimą kur norite atostogauti ir jei tinka pasinaudokite mani idėja. 

Viešbutis Koso saloje

Puikus 4 žvaigždučių viešbutis Koso saloje kainuoja tik 62 eurus asmeniui apsistojant dviese tris naktis. Svetainės booking atsiliepimai apie viešbutį pakankamai geri, jis vertinamas 7,6 balo.  Į kainą įskaičiuota pusryčiai. 

Pigus 4 žvaigždučių viešbutis Koso saloje

 Tai netoli paplūdimio esantis viešbutis, kuriame rasite pramogų ir sau ir vaikams. Visai netoliese yra “Lido Waterpark” vandens pramogų parkas, jame galima puikiai praleisti laiką tiems, kas nenori lysti į Adrijos jūrą. Tai viešbutis tinkantis šeimai bes jame yra pramogų vaikams, animatoriai užsiima su vaikais, tėveliai gali naudotis baseinu ir kitomis viešbučio pramogomis. 

Kitos panašios pigios kelionės: Pigus skrydis ir 7 naktys 3*** viešbutyje Maljorkoje 299 €Savaitgalio kelionė į Paryžių.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *