Išankstinė kelionė į Bulgariją Burgaso kurortą 7 naktys 3*** viešbutyje 219 € (06.12-06.19)NEBEGALIOJA


Poilsinė kelionė norintiems pigiai pailsėti Bulgarijoje. Jei rezervuosite kelionę iš anksto ji kainuos tik 219 eurų asmeniui. Šį kartą siūlome nelaukti paskutinės minutės nes kelionė į Burgasą su viskas įskaičiuota yra pakankamai pigi. Kelionės metu susipažinkite su lankytinomis vietomis ir šiltu klimatu.

Bulgarijos kurortas Burgasas

Burgasas tai viena lankomiausių vietų Bulgarijoje. Netoli esančios Auksinės kopos ir nuostabaus grožio Burgaso pusiasalis traukia poilsiautojus iš viso pasaulio. Burgase gausu pigių viešbučių. Taip pat nuostabą kelia Burgaso pusiasalyje esančios pilys ir akmeninės tvirtovės. Galima pakankamai pigiai pavalgyti už pietus sumokėsite iki 4 eurų, tačiau jausitės tikrai sotūs. Maisto porcijos Bulgarijoje yra tikrai didelės.  Atostogų metu taip pat pamatykite netoliese esančias Bulgarijos lankytinas vietas.

Bulgarijos kurortai tokie, kaip Burgasas yra pakankamai pigūs tačiau už mažą kainą galima tikėtis gauti neblogą aptarnavimą ir sutikti žemas kainas. Šią kelionę organizuoja Novaturas. Norėdami išsirinkti tinkamą poilsinę kelionę į Bulgariją spauskite mūsų nuorodą. 

Pigi poilsinė kelionė į Bulgariją birželio mėnesį

 

Tiems kas nėra buvęs Bulgarijoje galiu pasakyti, kad Burgasas yra tikrai tinkama vieta kurioje galite pigiai ir maloniai pailsėti. Bulgarijoje kainos nėra didelės, o viešbučiai kurie turi 3 ir daugiau žvaigždučių paprastai atitinka standartinius Europos viešbučius. Vanduo Bulgarijoje šiltas todėl galima mėgautis smėlio paplūdimiais ir šiltu klimatu. 

 Dar daugiau kelionių į šiltą klimatą turinčias šalis: Pigi rudens kelionė į Maltą, 7 naktys 4**** viešbutyjeAtostogos Turkijos kurorte Antalijoje.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *