Pigus skrydis ir 7 naktys 3*** viešbutyje Maljorkoje 299 €. Paskutinės minutės kelionė į Ispanijos salą Maljorką (10.27-11.03)


Paskutinė proga nukeliauti į Maljorką dar šį sezoną. Suradome pigią savarankišką 7 naktų kelionę į Maljorką. Ganėtinai pigus skrydis kuriuo norėjome pasidalinti ir su Jumis. Skrydis į Ispaniją Palmos oro uostą kainuoja 143 € asmeniui. O 3 žvaigždučių viešbutis už 7 naktis 156 € asmeniui jei apsistosite viešbutyje dviese.

Skrydis ir poilsis Maljorkoje. Pigus viešbutis šalia jūros.

Skrydis iki Maljorkos

Pigus skrydis atliekamas Ryanair skrydžių kompanijos lėktuvais. Išskridimas iš Kauno į Palmą Spalio 27 dieną. Išskridimas iš Palmos oro uosto į Kauną lapkričio 3 dieną. 

Bilietai į Maljorką

Tai puiki galimybė pailsėti ten kur lapkričio mėnesį vidutinė oro temperatūra siekia 23 laipsnius. Suradome pigius bilietus kuriuos paprastai keliautojai labai greitai išperka. Todėl jums reikia paskubėti pasinaudoti šiuo paskutinės minutės skrydžių ir viešbučių pasiūlymu. 

Viešbutis Maljorkoje

Suradome ir siūlome Jums pigų viešbutį Maljorkoje prie pat jūros. Iki Cala Mayor paplūdimio yra apie 550 metrų. Šalia viešbučio gausu muziejų vienas jų Žoano Miro muziejus. 

Viešbutis Maljorkoje netoli paplūdimio ir Maljorkos centro

Viešbutis stovi visai greta “Marivent” rūmus, kurie yra vieni iš lankomiausių Maljorkos turistų. Iš viešbučio labai paprasta pasiekti Palmos senamiestį, ar Belverio pilį. Kelionė į Maljorką yra puiki galimybė išbandyti saulėto paplūdimio, jūros ir gamtos teikiamus malonumus. 

Daugiau mūsų surastų kelionių į Ispaniją ir kitas vietas: Skrydis ir 4**** viešbutis Maljorkoje 271 €Pigus skrydis ir 4**** viešbutis Paryžiuje.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *