Pigi kelionė į Ispaniją – Skrydis į Maljorką ir 5 naktys 4**** viešbutyje 187 € (IŠSKRIDOME)

Poilsis Maljorkoje 4**** viešbutis

Štai ir dar viena pigi kelionė. Tik šį kartą mes radome savarankišką kelionę į Ispanijos kurortą Maljorką. Skrydis į Maljorką ir 5 naktys puikiame 4 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais kainuoja tik 187 eurai žmogui. Pamatyk Ispaniją ir nukeliauk į jos garsųjį lankytiną kurortą už nedidelę kainą. Viešbutis Maljorkoje kainuos tik 93 eurai žmogui jei apsistojate dviese.

Poilsis Maljorkoje 4**** viešbutis

Viešbučio Maljorkoje kaina 185 eurai už 5 naktis dviems asmenims. Pasinaudokite viešbučio siūloma paskutine galimybe rinktis nuolaidą ir apsistoti 5 naktis su pusryčiais. Viešbutis turi puikius atsiliepimus Booking svetainėje. Vertinamas 8.6 balo iš dešimties. 

Skrydis į Maljorką

Čia pateikiame pigius atrastus skrydžius į Maljorką. Išvykimas iš Kauno oro uosto 2016 metų balandžio 12 dieną. Leidžiamės Palma oro uoste Maljorkoje. Grįžimas namo: išskridimas iš Palmos balandžio 16 dieną ir leidžiamės Kaune 20.50 valandą. Jums reikėtų papildomai paskaičiuoti tokius mokesčius kaip bagažas ir transportavimas nuo oro uosto iki viešbučio. Į surastą kainą šie mokesčiai nėra įtraukti.  

Pigūs skrydžiai į Maljorką

 

Skrydžio trukmė trys valandos. Jei tik leidžia galimybės pasinaudokite šia pigia kelione, kuri šį kartą nėra paskutinės minutės kelionė. Nors tai galima įvardinti kaip paskutinės minutės pasiūlymai tiek pigiam skrydžiui tiek pigiam viešbučiui Ispanijoje. 

Viešbutis Ispanijoje Maljorkos kurorte

Puikus ir pigus keturių žvaigždučių viešbutis Maljorkoje. Pamatyk Ispaniją už nedidelę kainą.

 

 Viešbutis su labai aukštais atsiliepimais. Į kainą įskaičiuoti ir pusryčiai, kurie yra labai aktualus ir reikiamas bonusas. 

Daugiau pigių pasiūlymų į kitas Europos šalis ir kurortus: Skrydžiai į Paryžių nuo 42 € į abi puses + 4 naktys 3 *** viešbutyje 186 €Kelionė į Antaliją 385 eurai už 7 naktis.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *