Paskutinė minutė – Kelionė į Antaliją 385 eurai už 7 naktis


Paskutinės minutės kelionių portalas surado pigią kelionę į Antaliją Turkijoje su viskas įskaičiuota. Šį kartą kelionę organizuoja Novaturas. Išvykimas rugsėjo 23 grįžimas rugsėjo 30 dieną. Pasinaudokite šiuo pasiūlymu, nes kelionės galite nespėti įsigyti už pateiktą 385 eurų kainą. 

7 naktys 3 žvaigždučių viešbutyje “Mr. Crane”. Viešbutis yra apie 1 kilometras nuo paplūdimio. Tačiau jis yra labai arti kurortinio centro Kemero. Kelionę organizuoja Novaturas. Išvykimas rugsėjo 23 dieną. Grįžimas: rugsėjo 30 dieną. Nuvežimas nuo viešbučio iki oro uosto pirmyn ir atgal bei maitinimas viešbutyje viskas įskaičiuota. pasinaudokite Novaturo teikiama paslauga ir paskutinę minutę gal būt spėsite užsisakyti šią kelionę į Antaliją.

Lankytinos vietos Turkijoje

Turkija yra puiki ir ganėtinai pigi šalis už žemą kainą galima gauti pakankamai pigių pasiūlymų ir pigiai papramogauti. Jei nežinote ką aplankyti Antalijoje siūlau pasižvalgyti po Aspendosą – Tai šių laikų lankoma vieta Turkijoje, kurioje pamatysite gerai išsilaikiusi antikinį teatrą. 

Lankytina vieta – Kapadokija

Tai unikali vieta ir tokia vieta kurios niekur kitur pasaulyje nepamatysite. Dėl išsiliejusių ugnikalnių ir lavos žemės paviršius suformavo labai keistus kalnus ir masyvus. 

Pamukalė

Tai balti ir tarsi kalkių kupini kalnai kurių aukštis siekia daugiau kaip 100 metrų. Jų kontūrai labai pabrėžia nuostabų vandens peizažą, kuris dėl išsiskiriančių druskų, kalcio ir kitų cheminių medžiagų nuspalvina vandenį raudonai, geltonai, žaliai ir kitomis spalvomis. Vieta kurią tikrai verta pamatyti Turkijoje. 

Dėmesio: svetainė tik ieško geriausių pasiūlymų ir rekomenduoja savo lankytojams. Mes neorganizuojame kelionių. 

Daugiau paskutinės minutės kelionių: Atostogos Turkijos kurorte Antalijoje 5***** viešbutyje3 dienų kelionė į Paryžių.

Leave a comment