Paskutinė minutė. Kelionė į Turkiją už 229 €, 4 naktys, 3*** viešbutyje su viskas įskaičiuota (10.20-10.24)


Puiki galimybė pigiai pailsėti Turkijoje. Kelionė ir 4 naktys šioje šalyje už 229 eurus asmeniui. Paskutinės minutės kelionė į kurią Jus kviečia Novaturas. Išvykimas už savaitės spalio 20 dieną. Pigus poilsis Alanijos regione Turkijoje. 

Pailsėkite Turkijoje kur šiuo metu oro temperatūra siekia 23 laipsnius. Kelionę organizuoja Novaturas. Išvykimas į Turkijos kurortą Alaniją už savaitės tai yra spalio 20 dieną. Grįžimas iš Turkijos spalio 24 dieną.

4 naktų kelionė į Turkiją su viskas įskaičiuota už 229 €

Viešbutis Novaturo klientų atsiliepimais vertinamas 4.1 iš 5 balų. Pats viešbutis yra apie 2 kilometrai nuo Alanijos regiono centro. Į kainą įskaičiuotas maitinimas pagal sąlygą viskas įskaičiuota. 

Alanija

Tai lietuvių mėgiamas regionas kuriame nuolat vyksta aktyvių poilsio kompleksų plėtra. Alanijoje puiki galimybė pasideginti saulėje nes didžiąją metų dalį Alanijos regioną šildo saulė. Šiltas viduržemio jūros vanduo graži augmenija ir daug lankytinų vietų leidžia keliautojams tinkamai atsipalaiduoti ir pailsėti Turkijoje. Alanijoje gausu populiarių kurortų tokių kaip Kemeras, Belekas ar Lara. 

Tiems kas domisi istorija ir antikos laikais šiame regione gali aplankyti daug antikinių paminklų ir skulptūrų. Sužinoti antikos ar Romos laikų gyvenimo paslapčių. Patyrę gidai papasakos apie dingusius miestus ir civilizacijas. 

Dėmesio: pigių kelionių paieškos portalas tik ieško pigių kelionių. Kelionių neorganizuoja, todėl dėl detalesnės informacijos ir kelionių kainų būtina klausti kelionių organizatorių. 

Daugiau pigių kelionių: Pigi kelionė į Graikiją Koso saląPigus skrydis ir 7 naktys 3*** viešbutyje Maljorkoje 299 €.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *