Paskutinė minutė: kelionė į Turkiją, 6 naktys Antalijoje 5***** viešbutyje 354 € (10.31-11.06)


Pigi paskutinės minutės kelionė į Turkijos regioną Antaliją. Savarankiška kelionė: skrydis su persėdimu į Antaliją, ir vienas geriausių viešbučių Antalijoje. Skrydis ir viešbutis spalio pabaigoje lapkričio mėnesio pradžioje kainuoja 354 eurus žmogui. Geras viešbučio paskutinės minutės pasiūlymas, juo verta pasinaudoti. Vaizdas į jūrą, bei šiltas Turkijos klimatas rudenį.

Turkija viena patraukliausių turistų vietų šiuo metu. Į Turkiją verta nuskristi dėl jos šilto klimato spalio ir lapkričio mėnesiais. 

 Pamatykite Turkiją nuskriskite su Turkish Airlines avia linijomis. Į kainą yra įskaičiuotas bagažas su 30 kilogramu svoriu. Skrydžio metu reikės atlikti po vieną persėdimą. Išvykimas iš Vilniaus spalio 31 dieną. Lėktuvas nusileidžia Stambule, jame reikia persėsti ir tęsti skrydį į Antaliją. Antalijoje suradome gerą ir pigų viešbutį. Viešbutis turi penkias žvaigždutes o jo kaina yra stulbinanti tik 116 eurų jei apsistosite kambaryje dviese. 

Pigus viešbutis Turkijoje Crowne Plaza. Viešbutis Crowne Plaza yra vertinamas 7.8 balo pagal Booking klientų atsiliepimus. Beveik visi kambariai turi vaizdą į jūrą. Nuostabus viešbutis ir nuostabi kaina. Pailsėkite Antalijoje. Dėmesio: į mūsų surastos kelionės kainą įskaičiuota skrydis iš Vilniaus į Antaliją ir 6 naktų nakvynė 5 žv. viešbutyje. Reikėtų susiplanuoti papildomas išlaidas ir kelionės kaštus tokius kaip transportavimas iš ir į viešbutį, draudimas, bagažas ir kitus. 

Daugiau paskutinės minutės kelionių: Paskutinės minutės kelionė į EgiptąPaskutinė minutė – Kelionė į Antaliją 385 eurai už 7 naktis.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *