3 dienų kelionė į Paryžių 3*** viešbutyje už 132 eurus


Pigi kelionė į Prancūzijos sostinę Paryžių. Pigių kelionių paieškos svetainė surado dar vieną kelionę į Paryžiaus miestą už 132 eurus. Jūs praleisite 3 dienas ir miegosite 3 žvaigždučių viešbutyje. Skrydžio iki Paryžiaus ir atgal kaina 64 eurai,

o 3 žvaigždučių viešbutis 68 eurai už tris naktis dviviečiame kambaryje. Puikus kelionės pasiūlymas tiems kas nori aplankyti romantinį miestą. 

Pigūs skrydžiai į Paryžių

Apsilankę skrydžių bendrovės Ryanair bilietų platinimo puslapyje suradome Jums pigius bilietus kurie kainuoja 64 eurai į abi puses. Skrydis iš Vilniaus į Beauvais oro uostą. Oro uostas yra už keliasdešimt kilometrų nuo Paryžiaus todėl į siūlomą kainą nėra įtrauktas nuvežimas nuo oro uosto iki Paryžiaus. 

Skrydis į Paryžių už 64 eurus

Jei paskubėsite dar spėsite nusipirkti bilietus už mano rastą kainą. Išvykimas lapkričio 6 dieną, o grįžimas iš Paryžiaus į Vilnių lapkričio 9 dieną. 

Pigus viešbutis šalia Paryžiaus

Gerai paieškojome ir suradome Jums pakankamai pigų viešbutį Visai šalia Paryžiaus. Tik 5 kilometrai nuo Paryžiaus centro rasite 3 žvaigždučių su pakankamai gerais Booking klientų atsiliepimais. 

Pigus 3 *** viešbutis su gera nuolaida Paryžiuje

Paryžiuje ypač gerai išvystytas susisiekimas ir transportas. Todėl 5 kilometrai iki Paryžiaus centro tikrai nesudarys nesklandumų, pastoviai reisuojantys autobusai nuveš Jus iki pat centro per kelias akimirkas.

DĖMESIO: kelionių portalas tik siūlo pigius skrydžius ir aviabilietus, kuriuos randa internete. Todėl kainos gali keistis. Taip pat Jums reikia paskaičiuoti ir papildomas išlaidas, nuvežimą nuo oro uosto iki viešbučio, pagalvoti apie bagažą, draudimą ir kitus mokesčius. 

Kitos kelionės į Paryžių: Skrydis ir 4 dienos Paryžiuje 3* viešbutyje už 119 eurųKelionė į Paryžių 3 dienos tik 149 eurai.

Leave a comment