Skrydis ir 4 dienos Paryžiuje 3* viešbutyje už 119 eurų

Skrydis į Paryžių

Skrydis ir keturių naktų nakvynė Paryžiuje keliaujant dviese ir apsistojant dviese 3 žvaigždučių viešbutyje kainuoja tik 119 eurų asmeniui. Pasinaudokite šiuo paskutinės minutės pasiūlymu. Pamatykite Triumfo arką, Eifelio bokštą ir kitas populiarias lankytinas vietas Paryžiuje.

Paryžius tai vieta kuri traukia turistus iš viso pasaulio. Miestas patenka į TOP 3 lankomiausių miestų pasaulyje sąrašą. Jei jau keliaujate į Prancūziją o dar tiksliau į Prancūzijos sostinę Paryžių nuoširdžiai rekomenduoju aplankyti tokias vietas kaip Eliziejaus laukai, Noterdamo bažnyčią, Eifelio bokštą, Triumfo Arką ir kitas vietas. 

Bilietai į Paryžių

Štai pateikiame bilietus kuriuos pavyko rasti paskutinę minutę užsukus į Ryanair svetainę. Paskubėkite nes kainos nuolatos keičiasi, o mūsų tikslas surasti kuo pigesnį bilietą bei kelionę ir pateikti jums. 

Skrydis į Paryžių
Lėktuvo bilietai į Paryžių

 Išvykimo data šių metų gruodžio 7 dieną iš Vilniaus į Paryžiaus Buve oro uostą.

Grįžimas gruodžio 11 dieną iš Paryžiaus Buve oro uosto į Vilniaus oro uostą. Į kainą NEĮSKAIČIAVOME transportavimo nuo oro uosto iki viešbučio pirmyn ir atgal. Šiuos pinigus Jums reikėtų susiplanuoti atskirai. Paprastai iš Paryžiaus Buve oro uosto kursuoja daug autobusų ir mikro autobusų todėl tereikia numatyti ekstra išlaidas. 

3 žvaigždučių viešbutis Paryžiuje

Tai pigus bet pakankamai neblogas viešbutis Paryžiuje. Klientų vertinimas yra daugiau nei 6 balai, tačiau peržvelgiau viešbučio būvimo vietą bei kambarių nuotraukas. Susidariau visai neblogą įspūdį ir galbūt visai pagalvočiau apie jo užsakymą. Taigi negalėjau šio viešbučio neparodyti Jums. Viešbutis yra 13 kilometrų nuo pačio Paryžiaus centro. Paryžiuje tai nėra didelė problema nes pastoviai reisuoja traukiniai ir autobusai. 

Viešbutis dviems Paryžiuje 12 km. nuo miesto centro

 Viešbučio kaina 156 eurai dviems. Vienam kaina yra 78 eurai už 4 naktis, pačiame Paryžiuje. Argi gali būti pigiau keliauti į Paryžių. Tiesa būtina paskubėti nes tai iškrito kaip paskutinės minutės pasiūlymas Booking svetainėje

DĖMESIO – ši kelionė ir nurodytos kainos tik rekomendacinio pobūdžio. Gali būti kad kainos pasikeis jei nespėsite į paskutinės minutės pasiūlymą. Taip pat 119 eurai tai skrydis lėktuvu ir nakvynė viešbutyje dviviečiame kambaryje. Kitas išlaidas reikėtų pasiskaičiuoti patiems. Paprastai tai nėra didelės išlaidos tačiau Jums  reikia pagalvoti apie kelionės draudimą, papildomą bagažą ir kitus mokesčius. 

Kitos kelionės: Pasiūlymas kelionei į Bulgariją už 393 eurus3 dienų kelionė į Paryžių 3*** viešbutyje už 132 eurus.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *