Kelionė į Paryžių 3 dienos tik 149 eurai. Argi gali būti pigesnė kelionė

Skrydis į Paryžių - Bilietai kelionei į Prancūziją

Pigi kelionė į vieną lankomiausių pasaulyje miestų Paryžių. Paryžius pastaruosius 5 metus pirmauja pagal keliautojų ir poilsiautojų skaičių per metus visame pasaulyje. Mes ir vėl Jums radome pigią kelionę. Tik šį kartą kelionė į Paryžių. Jei dar spėsite pasinaudoti šiuo paskutinės minutės pasiūlymu

nusipirksite pigius lėktuvo bilietus kurių kainą tik 63 eurai į abu galus. Mes suradome ir pigius apartamentus kurių kaina 175 eurai už 3 naktis. Tiesa 175 eurai nakvynė skirta dviems žmonėms. Taigi jūsų kelionės poilsis 3 naktys Paryžiuje tik 87 eurai.

Kelionės skrydžio bilietai

Skrydis į Paryžių - Bilietai kelionei į Prancūziją

 

Bilieto kaina 62,99 eurai. Skrydis įvyks spalio 25 d. Grįžimas spalio 28 dieną. Bilietus pirkite Ryanair.com svetainėje. 

Jei jau lankaisi Paryžiuje turbūt neverta priminti, kad būtina pamatyti Eifelio bokštą ar Triumfo arką. Tai pat pamatyk Eliziejaus laukus bei gausybę muziejų. 

Apartamentai Paryžiuje

Mes siūlome jums apartamentus apie kuriuos atsiliepimai yra labai geri. Apartamentų kaina 175 eurai dviems asmenims už tris naktis.

Apartamentai Paryžiuje 175 eurai už 3 naktis

Šiuos apartamentus radome Airbnb svetainėje. Apartamentai yra pačiame miesto centre. Jums tereikia pasitikrinti ar šie apartamentai vis dar laisvi už minėtą kainą. 

Kelionės datos:

Išvykimas – Spalio 25 d. Ryanair avialinijomis. Jums reikia skirti papildomai pinigų nuvykimui nuo oro uosto iki apartamentų. Taip pat pagalvokite apie draudimą ir kitus mokesčius. 

Grįžimas – Spalio 28 d. Taip pat reikia numatyti papildomas išlaidas už transportavimą iki oro uosto bei kitus mokesčius. 

Taip pat išmėginkite: Skrydis ir 4 dienos Paryžiuje 3* viešbutyje už 119 eurųAtostogos Turkijos kurorte Antalijoje 5***** viešbutyje tik 318 eurai.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *