Vienos dienos kelionė į Daniją už 50 eurų – Pasinaudok paskutine minute


Paskutinės minutės kelionė į Daniją tik už 50 eurų. Savarankiška kelionė: skrydis ir nakvynė Kopenhagoje 50 eurų asmeniui. Galimybė pamatyti Danijos sostinę labai pigiai. Jums reikia suspėti įsigyti skrydžio bilietus, kuriuos mes radome ir užsakyti viešbutį, kad mūsų rekomenduojamą viešbutį. Viešbutis kainuoja 40 eurų žmogui, jei apsistoja du asmenys.

Pigus skrydis į Daniją

Užsukę į Ryanair svetainę mes suradome labai pigius bilietus į pačią Danijos sostinę Kopenhagą. Pagal mūsų rastą kelionės pasiūlymą išvykimas yra rugsėjo 29 dieną iš Kauno oro uosto. Grįžimas į Kauną rugsėjo 30 dieną. Skrydis į Kopenhagą iš Kauno kainuos 5 eurus vienam keleiviui. Grįžimas iš Kopenhagos į Kauną 5 eurai 23 euro centai. Kainos atrodo tikrai neįprastos ir juokingos. Pasinaudokite šiuo šansu ir pabandykite suspėti įsigyti skrydį už pateiktą kainą. Labai tikėtina, kad bilietų už minimą kainą neberasite, juk tai bilietai kuriuos Ryanair naudoja kaip paskutinės minutės bilietus. Nenusiminkite mūsų svetainės idėjinė grupė nuolatos ieško pigiausių kelionių pasiūlymų, todėl būtinai kažką rasite kitą kartą. 

Vienos dienos kelionė į Daniją už super mažą kainą

Skrydis į Daniją

 Pasakiškai pigus skrydis į Kopenhagą. Už 10 eurų skrydis į abu galus. Tai juk juokinga kaina. Nežinau kiek kainuoja autobuso kelionė iš Klaipėdos į Vilnių, bet manau, kad šis skrydis yra tikrai pigesnis. Už 10 eurų turite šansą pamatyti Daniją. 

Pigus viešbutis Danijos sostinėje Kopenhagoje

Jums paspauskite ant nuorodos ir pabandykite suspėti užsakyti viešbutį Kopenhagoje su siūloma nuolaida. Viešbutis yra 15 metrų nuo centrinės traukinių stoties. Labai arti visi populiarūs Kopenhagos atrakcionai. Šalia rasite Tivoli sodus, Stroget prekybos gatvę. 

Viena naktis Danijos sostinėje Kopenhagoje – Viešbutis

Kas yra buvęs Danijoje, o ypač Kopenhagoje turbūt sutiks su manimi, kad tai nėra labai pigus miestas turistams. Šis viešbutis kurį vis dar galima užsakyti kaip paskutinės minutės viešbutį yra už ganėtinai žemą kainą. Kaina dviems dviviečiame kambaryje kainuoja 80 eurų už naktį. Taigi vienam ši nakvynė Danijos kainuotų 40 eurų. 

DĖMESIO: tai tik rekomendacinio pobūdžio kelionės, mes ieškome ir siūlome paskutinės minutės kelionės. Kainos gali keistis, gali atsirasti papildomi mokesčiai. 

Daugiau pigių kelionių: Paskutinė minutė – Kelionė į AntalijąSkrydis į Daniją tik 10 eurų. 4 naktys 4 **** viešbutyje už 200 eurų

Leave a comment