Trumpa kelionė į Maltą, 3 naktys 3*** viešbutyje 131 € (12.14-12.17)

Malta kelionės kryptis, pigi kelionė ir skrydis į Maltą

Trumpam į Maltą

Lekiame trumpam į Maltą. 3 dienų kelionė į Maltą tik 131 euras. Tiesioginio skrydžio bilietai kainuoja 98 eurus ir nakvynė dviems gerai vertinamame 3 žvaigždučių viešbutyje kainuos tik 66 eurus. Šis savarankiškos kelionės pasiūlymas tinka tiems, kas norėtų šiek tiek prasiblaškyti prasidėjus žiemai. Gruodį Maltoje apie 15-18 laipsnių šilumos 🙂

Pigus tiesioginis skrydis į Maltą iš Vilniaus


Rinkitės skrydį, kuris šiuo metu kainuoja 98 eurus už skrydį į abi puses. Kaina netrukus gali pasikeisti. Vienas iš rekomenduojamų skrydžio bilietų platintojų siūlo šią ganėtinai patrauklią kainą.

Labai pigi nakvynė Maltoje gruodį

Pigūs apartamentai, kaip jau minėjau kainuoja 66 eurus apsistojant dviese. 

3 žvaigždučių viešbutis Relax Inn Maltoje

Rinktis viešbutį.Žinoma šiuo metu yra gausu ir kitų geresnių nakvynės pasiūlymų, kurie yra už didesnę kainą. Trumpai apie viešbutį: viešbutyje yra nedidelis baseinas (kuris tikėtina gruodžio mėnesį Jums nebus labai aktualus 🙂 ), iki oro uosto 13 kilometrų. Jei norite už 15 eur. galima užsisakyti pusryčius trims dienoms žmogui (pusryčiai vidutinės klasės, pavalgyti galima, tačiau nebrangiai).

Šiek tiek prabangesnis ir brangesnis viešbutis  su pusryčiais 

Hotel Alexandra Malta

Ką pamatyti Maltoje netoliese?

  • Vos už kilometro nuo nakvynės vietos yra Maltos valstybinis Akvariumas.
  • Europos Sąjungos parkas taip pat netoliese ir lankytinas objektas – Šeimos parkas.
  • Paėjus kelis kilometrus rasite Maltos Nacionalinį Archeologijos muziejų, Švento Angelo tvirtovę ir kitas lankytinas vietas.

Orai Maltoje gruodį

Vidutinė orų temperatūra gruodžio mėnesį Maltoje yra 15 laipsnių šilumos. Dieną sušyla vidutiniškai iki 18 laipsnių, o naktį iki 13 laipsnių šilumos. Tai yra Savarankiškos kelionės idėja. Nakvynę ir skrydžio bilietus lankytojas turi nusipirkti pats.