Kelionė į Kiprą žiemą: 7 naktys Pafose kaina 199 € (12.04-12.11)


Į Kiprą žiemą

Pigi kelionės idėja atostogoms į Kiprą žiemos pradžioje.  Tiesioginiai skrydžiai iš Kauno į abi puses kainuoja 94 € (kaina greitai keičiasi) ir nuostabūs apartamentai Kipre su nemokamo atšaukimo galimybe. Jums tereikia patiems nusipirkti lėktuvo bilietus ir rezervuoti nakvynę.  Vidutinė orų temperatūra Kipre gruodžio mėnesį yra apie 15 laipsnių šilumos. Vandens temperatūra 19 laipsnių šilumos. Tai yra Savarankiškos kelionės idėja: bilietus ir nakvynę reikia rezervuotis patiems.

Tiesioginis skrydis iš Kauno į Pafosą Kipre

Vienas iš lėktuvo bilietų platintojų siūlo tiesioginį skrydį iš Kauno į Kipro miestą Pafosą už 94 € į abi puses. Išvykimas gruodžio 4 d. grįžimas į Kauną gruodžio 11 d.

Pigi rekomenduojama nakvynė Pafose

Jūsų skrydžių ir kelionės metu pasižvalgiau ir išrinkau Jums šiuos apartamentus. Jie yra 57 kvadratinių metrų dydžio šalia jūros ir su nuostabiais atsiliepimais Bookinge.

Apartamentai Kipre

Pigus viešbutis.

Orai Kipre gruodžio mėnesį

Vidutinė orų temperatūra pagal meteorologinę istoriją rodo, kad dieną čia sušyla iki 19 laipsnių šilumos. Vidutinė temperatūra laikosi apie 15 lapinių šilumos. Vidutinė vandens temperatūra jūroje laikosi apie 19 laipsnių.