Kelionė į Korfu: 7 naktys su pusryčiais 289 € (09.12-09.19)

Kelionė į Korfu salą

Savarankiškos kelionės idėja: kelionė į Korfu salą rugsėjo 12. Tiesioginis skrydis ir 7 naktys su įskaičiuotais pusryčiais. Pamaniau, kad tai viena iš galimybių nulėkti kur nors pailsėti tiems kas dar nesuspėjo. Ženkliai pabrangus kelionėms,  ši kelionės idėja galėtų tikti neišrankiam keliautojui. 

Nakvynė Korfu kelionės metu (su pusryčiais)

Nakvynė Avra Boutiques Graikijos saloje.

Rinktis pigų viešbutį.

Tai yra SAVARANKIŠKOS kelionės idėja. Jūs galite pasirinkti ir kitą nakvynės vietą, už didesnę kainą galima rasti ir prabangesnių pasiūlymų. Ši nakvynės kaina yra 338 eurai apsistojant nakvynės vietoje dviems žmonėms. Taigi kaina vienam žmogui būtų 169 eurai su pusryčiais. 

Ganėtinai pigus tiesioginis skrydis į Korfu salą

Tiesioginis skrydis į Korfu

Tai vieni paskutinių bilietų rugsėjo mėnesį už tokią kainą. Gaila, tačiau panašu, kad bent jau kurį laiką neberasime tiesioginių skrydžių už 50 eurų, kaip buvo galima rasti prieš brangstant kuro kainoms. 

Orai Korfu saloje rugsėjo mėnesį

Meteorologų pateikiama orų istorijos statistika rodo, kad vidutinė orų temperatūra rugsėjį Korfų saloje yra 23 laipsniai šilumos. Svarbiausia, kad vidutinė vandens temperatūra siekia 24.5 laipsnius. Dieną sušyla iki 28 laipsnių, naktį atvėsta iki 17 laipsnių šilumos.