Savaitgalis Kipre – kelionė į Kiprą 143 €, pigus tiesioginis skrydis ir viešbutis su nemokamu atšaukimu (12.08-12.11)


Pigi savarankiška kelionė į Kiprą savaitgaliui. Pasinaudokite mūsų sukurta galimybe pigiai nuskristi į Kiprą gruodžio mėnesį. Tai savaitgalio idėja, pigus viešbutis su atšaukimo galimybe ir pavasario nuotaika Kipre. Gerai vertinamas viešbutis visai šalia jūros. 

Pigus tiesioginis skrydis į Larnaką

Štai Jums nerealiai pigus skrydis į Larnaką Kipre.Kelionės avialinijos “Wizzair” jos siūlo pigų tiesioginį skrydį į Larnaką ir atgal į Vilnių vos už 95 eurus žmogui. Išvykimas gruodžio 8 dieną, o grįžimas į Vilnių gruodžio 11 dieną. Jei norite papildomo bagažo reikėtų užsakyti papildomai. 

Orai Kipre gruodį

Vidutinė orų temperatūra Kipre gruodžio mėnesį yra apie  16 laipsnių šilumos, kai tuo pačiu metu Lietuvoje apie minus 5 šalčio :). Vidutinė vandens temperatūra apie 18 laipsnių šilumos. Nepraleiskite progos pasimėgauti šiluma ir prasitęskite savo rudenišką nuotaiką Kipre. Jei paskubėsite tikrai suspėsite nulėkti į šią Lietuvių mėgstamą salą. 

Pigi nakvynė Kipre su nemokamu atšaukimu

Viešbutis siūlantis nerealų vaizdą į jūrą ir nemokamą atšaukimą iki gruodžio 1 dienos. Tiesa verta paminėti, kad šiame viešbutyje yra gausu pramogų, kurios tinkamas šiltu vasaros sezonu, gruodžio mėnesis ne pats tinkamiausias laikas naudotis viešbučio baseinu ar naktimis šėlti kavinėse, tačiau bus gera galimybė pasižvalgyti aplinkui, nes oro sąlygos tikrai tam tinkamos. 

Rinktis viešbutį.Patelmo City apartamentai Kipre

Kita taip pat gerai vertinama nakvynės vieta Kipre. Jei sumokėsite šiek tiek daugiau galėsite gauti ne tik pigius apartamentus bet ir nemokamai atšaukti apartamentus jei Jūsų planai pasikeistų. Apartamentai yra už kelių šimtų metrų nuo garsaus Foinikoudės paplūdimio. 

Rinktis viešbutį.

Reklama


Leave a comment