Nuostabioji Malta – 7 dienų kelionė tik 121 € (su pusryčiais 147 €), labai pigus skrydis ir 7 naktys viešbutyje prie jūros (12.03-12.10)

Gozo sala Maltoje. Pigi kelionė į Maltą.

Labai pigi savarankiškos kelionės idėja į Maltą. Tai 7 dienų kelionė, kurią suradę net patys negalėjome patikėti, kad bendra skrydžio ir nakvynės kaina gali siekti tik 121 eurą žmogui. Jei norite kelionės su pusryčiais kaina vyrauja apie 147 eurus. Taip taip patraukli kaina. Jei nežinote ką veikti gruodžio pradžioje, rekomenduojame šią savo kelionės idėją.Pigus tiesioginis skrydis į Maltą

Skrydis su “Wizzair” iš Vilniaus į Maltą gruodžio 3 dieną. Grįžimas į Vilnių už savaitės gruodžio 10 dieną. Lėktuvo skrydžio kaina įskaičiuota su rankiniu bagažu, jei norite didesnio bagažo vertėtų pagalvoti apie papildomą bagažą, kuris kainuos papildomai. DĖMESIO tai yra savarankiškos kelionės idėja. 

Pigus viešbutis Maltoje

Tai pigus viešbutis Maltoje, man patiko ši nakvynės idėja, nes viešbutyje yra mini virtuvėlė, kurioje galėsite patys pasigaminti valgyti. Viešbučio vieta visai netoli jūros. Kaina svetainėje nurodyta apsistojant dviese 130 eurų. Taigi kaina vienam kainuoja tik 65 eurai vienam net už 7 naktis. Jei nenorite rūpintis pusryčiais suradau Jums kitą šiek tiek brangesnį viešbutį bet su pusryčiais.

Rinktis viešbutį.

Viešbutis Maltoje su pusryčiais

Taip pat pigus viešbutis Maltoje siūlantis nemokamus pusryčius. Tai taip pat neblogai vertinamas viešbutis Maltoje, siūlantis pusryčius. Kaina dviems 182 eurai, jei pavyks gali būti kad matysite jūrą per viešbučio langus 🙂 . 

Rinktis viešbutį.

Leave a comment