Savaitgalį į Maltą – 3 naktys su pusryčiais 178 eurai (04.20-04.23)

Kelionė į Maltą, Pixabay nuotrauka

Savaitgalio kelionė į Maltą

Pigi savaitgalio kelionė į Maltą kainuoja 178 eurus su pusryčiais. Savarankiškos kelionės idėja išvykstant ketvirtadienį, grįžtant atgal į Rygą sekmadienį. Pamaniau, kad kelionių kainos šiuo metu yra labai sukilusios todėl dalinuosi su Jumis šia idėja. Lekiam balandžio mėnesį Maltą. Į salą, kurioje vidutinė temperatūra dieną vyrauja apie 22 laipsnius šilumos. Tiesioginis skrydis iš Rygos į abi puses ir pigūs apartamentai Maltoje su pusryčiais apsistojant dviese.

Tiesioginis skrydis į Maltą Balandžio mėnesį

Renkamės tiesioginį skrydį į Maltą iš Rygos. Išskridimas balandžio 20 dieną ketvirtadienį, grįžimas atgal į Rygą balandžio 23 dieną sekmadienį. Skrendame su avialinijomis Ryanair.

Tiesiogiai iš Rygos į Maltą

Lėktuvo bilietai

Pigus *** viešbutis su pusryčiais – Coral Hotel

Apsistojant dviese apartamentuose Maltoje kainuoja 95 eurus su paslauga “Pusryčiai įskaičiuota”. Coral Hotel viešbutis yra vertinamas patenkinamai, tačiau yra labai jau ekonomiška kaina ir tinka tiems keliautojams kurie planuoja apsistoti viešbutyje tik nakvynei. Vienam trys naktys su pusryčiai kainuoja apie 48 eurus.

Pigus viešbutis.

Labai geras *** žvaigždučių viešbutis su pusryčiais

Nakvynė kuri kainuos šiek tiek daugiau, tačiau kokybė ženkliai geresnė viešbutyje su pusryčiais – Mayflower Hotel. Labai gerai lietuvių lankytojų vertinamas viešbutis turi tris žvaigždutes, jei užsakysite nakvynę šiandien galėsite atšaukti nemokamai iki balandžio 18 dienos.

Mayflower viešbutis balandžio mėnesį su pusryčiais.

Pigus viešbutis.

Prabangus **** viešbutis su pusryčiais savaitgalį

Tai labai prabangus viešbutis, kuris yra šalia Jūros, puikūs vaizdai ir žinoma nemokami pusryčiai. Labai gerai vertinamas Booking svetainėje, tinka tiems keliautojams, kurie nori daugiau laiko praleisti viešbutyje arba tiesiog nori daugiau prabangos savo kelionės metu.

Prabangus viešbutis Salini Resort

Orai Maltoje

Pasidomėjau kokia gi vyrauja vidutinė orų temperatūra Maltoje? Meteorologiniai duomenys byloja, kad balandį vidutiniškai Maltoje vyrauja 22 laipsniai šilumos. Vandens temperatūra nėra patraukli maudytis, tačiau vanduo tikėtina vistiek šiltesnis nei mūsų kraštuose vasarą. Vidutinė vandens temperatūra balandį 20 laipsnių šilumos.

Ką aplankyti Maltoje

Balandžio mėnesį tikėtina, kad orai bus ganėtinai saulėti, tačiau jie vistiek gali būti šiek tiek per vėsūs mirkti jūroje. Todėl rekomenduoju aplankyti tokia  vietas kaip:

  1. Valeta – Maltos sostinė, kuri labai vilioja savo architektūra ir senovės paveldu. Miestas, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldą, jame gyvena apie 6000 gyventojų.
  2. Mėlynoji lagūna Comino sala – labai gražūs vaizdai, kuriuos verta pamatyti.

    Malta Comino sala - mėlynoji lagūna. Pixabay nuotrauka.

    Pixabay nuotrauka.