Pigi kelionė į Romą 3 naktys su pusryčiais – kaina 161 € (02.04-02.07)

Roma Koliziejus

Aplankykime Romą

Labai pigi savarankiškos kelionės idėja šį kartą keliaujame į Romą. 3 naktys su pusryčiais Romoje kainuos apie 161 eurą. Tiesioginis skrydis iš Rygos į Romą ir atgal kainuoja 76 eurus, nakvynė Romoje su pusryčiais kainuoja 85 eurus apsistojant dviese.

Lėktuvo bilietai

Pigūs lėktuvo bilietai iš Rygos į Romą ir atgal. Kelionės avialinijos Ryanair. Išskrydimas vasario 4 dieną, grįžimas vasario 7 dieną.

Pigus skrydis lėktuvu į Romą iš Rygos

Lėktuvo bilietai

Pigi nakvynė Romoje su pusryčiais

Tai viena pigesnių vietų tačiau gerai vertinama lankytojų. Apartamentai siūlo paslaugą “pusryčiai įskaičiuoti”, kaina 170 eurų apartamentuose apsistojant dviese.

Villino Elda apartamentai Paryžiuje

Pigus viešbutis.

Prabangesni apartamentai su pusryčiais

Dar viena vieta brangesnė tačiau prabangesnė ir geresnė nakvynė apartamentuose kuriuos lankytojai vertina paikiai. Nemokamo atšaukimo paslauga ir įskaičiuoti pusryčiai.

Apartamentai prabangūs Romoje su pusryčiais

Pigus viešbutis.

Ką aplankyti esant Romoje?

Lankytinos vietos Romoje, kurias verta aplankyti:

  1. Romos Koliziejus – žinoma turbūt garsiausia ir nuostabiausia vieta stulbinanti architektūra ir mįslinga istorija. Įėjimo kaina į Koliziejaus vidų apie 15 eurų. Kas nenori mokėti visai pakanka pasižvalgyti ir iš išorės nemokamai.Roma Koliziejus
  2. Vatikanas – tikriausiai nereikia sakyti kodėl čia verta atvykti. Vatikanas maža krikščioniška valstybė kurioje galima susipažinti su istoriniais statiniais. Jei norite pasižvalgyti po Popiežiaus kiemelį reikės atskirai susimokėti kelioliką eurų.

    Vatikanas

    Vatikanas Pixabay nuotrauka