Atostogos Turkijoje: 5 naktys su viskas įskaičiuota, kaina 285 € (04.08-04.13)

Alanija paplūdimys

5 naktų kelionė į Turkiją

Ganėtinai pigi atostogų kryptis į Turkiją. 5 naktys su paslauga “Viskas Įskaičiuota” kainuoja 285 €. Išvykimas netrukus jau balandžio 8 dieną, grįžimas atgal balandžio 13 dieną. Prasideda naujas atostogų sezonas Turkijoje, viešbutis yra vidutinės klasės, vasarą ir rudenį panašios atostogos šiame viešbutyje kainuoja brangiau. Kelionės pasiūlymas yra skirtas tiems, kas negali sau leisti keliauti vasarą ar rudenį, kai kainos yra ženkliai didesnės pamanėme, kad šis pasiūlymas gali Jus sudominti 🙂

Pigi kelionė į Turkiją Kleopatra viešbutis.Pigus viešbutis.

Kelionę organizuoja kelionių organizatorius”Novaturas”. Jei sudomino pasiūlymas rinkitės kelionę kreipdamiesi į kelionių organizatorių arba tiesiog spauskite nuorodą aukščiau.

Trumpai apie viešbutį

Viešbutis buvo atnaujintas 2015 metais ir jame yra visos standartinės Turkijoje įprastos paslaugos.  Atstumas iki smėlėto paplūdimio 50 metrų. Viešbutis “Kleopatra Blue Hawaii” yra netoli Alanijos centro (3 km.), iki oro uosto Gazipaš apie 45 kilometrai. Verta atkreipti dėmesį, kad iki paplūdimio viešbutį skiria gatvė.

Ką pamatyti?

Jei nuspręsite keliauti verta pamatyti tokias vietas kaip: Antalijos miestą, Aspendosą su jame esančiu garsiu antikinių laikų teatru, Pamukalę apie kurią tikriausiai neverta daug pasakoti, spindinčio ir akinančio baltumo mineralais aplipusias kalvas ir kitas vietas.

Orai Alanijoje balandį

Meteorologinė informacija rodo, kad vidutinė orų temperatūra Alanijoje balandį vyrauja apie 20 laipsnių šilumos. Vidutinė vandens temperatūra apie 18 laipsnių šilumos. Orų statistika pati kalba už save, tikėtina, kad saulės bus daug tačiau pasimaudyti dar gali būti šiek tiek per šalta. Turėsite puikią galimybę pasižvalgyti po regioną