Pigu: paskutinė minutė į Turkiją, 4 naktys su Viskas įskaičiuota 199 eur. (04.13-04.17)


Labai pigi kelionė į Turkiją su paslauga “Viskas įskaičiuota”. Paskutinės minutės pasiūlymas tiems kas sėdi ant lagaminų už 4 naktis mokėsite tik 199 eurus. Tai vienas iš pigesnių kelionių pasiūlymų šiuo metu. Kainos į Turkiją yra ženkliai pakilusios lyginant su kainomis, kurios buvo pernai. Pamanėme, šiuo pasiūlymu būtina pasidalinti su Jumis :).

Paskutinė minutė į Turkiją

Jums reikia apsispręsti ar norite vykti ar turite reikiamus dokumentus, pasiimti draugą kuris taip pat “sėdi ant lagaminų” ir kreiptis į kelionės organizatorių “Novaturas“. Plačiau apie viešbutį ir kelionės reikalavimus papasakos kelionės organizatoriai.

Viešbutis Kleopatra Blue Hawaii pigi nakvynė ir viskas įskaičiuota. Pigus viešbutis.

Apie viešbutį Kleopatra Blue Hawaii

Viešbutis yra modernizuotas 2015 metais, iki paplūdimio apie 50 metrų. Iki Alanijos centro apie 5 kilometrai. Tai ekonominės klasės viešbutis, jis nėra prabangus todėl puikiai tinka tiems kas neturi didelių poreikių kokybei ar nori lyginti šį viešbuti su kitais prabangiais ir didelius pramogų kompleksus turinčius viešbučiais. Svarbiausia galimybė pigiai nulėkti ir prasiblaškyti, nes kaina 199 eurai už 4 naktis su “Viskas įskaičiuota”.

Orai Alanijoje

Kol kas meteorologai prognozuoja apie 23 laipsnius šilumos dienos metu tuo metu kai vyks kelionė. Žinoma orai gali keistis, tačiau kol kas panašu, kad bus saulėta ir ganėtinai šilta.

Ką pamatyti Alanijoje:

  1. Antalija – tai vienas populiariausių Turkijos kurortinių miestų, jame viskas alsuoja istorija ir senovės dvasia.
  2. Pamukalė – tai kultūros ir archeologijos draustinis su jam būdingais baltais kaip sniegas kalnais susidariusiais iš kalcio ir kitų cheminių elementų.
  3. Aspendosas –  garsus savo antikiniais architektūros statiniai, jame yra garsus antikinis teatras.