Paskutinė minutė: 7 naktys Turkijoje su “Viskas įskaičiuota”, kaina 225 € (04.16-04.23)


Turkija – 7 naktys, viskas įskaičiuota

Labai pigi paskutinės minutės kelionė į Turkiją, išvykimas balandžio 16 d. Šį kartą 7 naktų kelionė su paslauga “viskas įskaičiuota” kainuoja 225 eurai vienam žmogui keliaujant dviese. Šis kelionės pasiūlymas, taip pat yra vienas pigesnių, įprastai kelionės į Turkiją su “viskas įskaičiuota” kainuoja brangiau. Tvarkingas, Tripadvisor ganėtinai gerai vertinamas, viešbutis nėra didelis, jame nebus tiek paslaugų, kiek galbūt tikimės iš Turkijos viešbučių. Kaina nėra didelė, todėl yra puiki galimybė tiesiog prasiblaškyti, pasižvalgyti po Alanija, susipažinti su Turkijos kultūra ir kai kuriais paveldo objektais. Meteorologai prognozuoja, kad kelionės metu turėtų būti saulėta ir laikytis apie 23-25 laipsnius šilumos.

Paskutinę minutę lekiam į Turkiją

Jei nusprendėte lėkti į Turkiją tuomet pasirinkite sau kelionės partnerį ir kreipkitės į kelionės organizatorių “Coral Travel“. Išvykimas jau netrukus balandžio 16 dieną, grįžimas balandžio 23 dieną. Pasitikrinkite ar turite reikiamus ir galiojančius dokumentus pasiskaitykite kas įskaičiuota į kainą ir lekiam į Alaniją.

Turkija su viskas įskaičiuota Viešbutis Green life hotel. kelionės organizatorius Coral Travel.

Šiek tiek informacijos kelionei:

  1. Apie viešbutį – Viešbutis Green life Hotel yra apie 200 metrų iki paplūdimio, viešbutis yra ganėtinai kuklus tačiau švarus, kambariai ekonominės klasės. Yra lauko baseinas, kavinės barai ir mini pramogos. Daugiau apie viešbutį galite pasidomėti greenlifehotel. 
  2. Orai kelionės metu – sinoptikai prognozuoja apie 23-25 laipsnius šilumos. Didžiąją dalį kelionės vyraus saulė. Vandens temperatūra apie 20 laipsnių šilumos. Pasimaudyti gal ir nebus labai tinkamas oras, tačiau tikėtina, kad ten vis tiek bus daug šilčiau nei Lietuvoje.
  3. Verta pamatyti – lankytinos vietos Alanijoje tokios kaip Aspendosas, Pamukale, Antalija ir kitos..