Pigu – kelionė į Maltą – 4 naktys su pusryčiais 128 € (02.28-03.04)

Malta kelionės kryptis, pigi kelionė ir skrydis į Maltą

Kelionė į Maltą su pusryčiais

Dar viena pigi savarankiškos kelionės idėja. Kelionė į Maltą pavasario pradžioje, kuri kainuos 128 eurus už 4 praleistas naktis Maltoje. Pigūs lėktuvo bilietai iš Rygos tiesiai į Maltą ir atgal bei nakvynė apsistojant dviese viso apie 128 eurus vienam. Maltoje šiuo metu 14 laipsnių šilumos, protarpiais šviečia saulė.

Pigūs lėktuvo bilietai Ryga – Malta – Ryga

Pigus skrydis iš Rygos į Malta ir atgal.

Lėktuvo bilietai
Labai pigus skrydis turint galvoje, kad šiuo metu skrydžiai yra labai pabrangę. Pirkite bilietus tiesiai iš Ryanair. Skrydžio pradžia vasario 28 d. grįžimas iš Maltos atgal į Rygą kovo 4 dieną.

Pigi nakvynė su pusryčiais

Labai ekonomiškas variantas, tiems kas neieško prabangių apartamentų ir nori nulėkti į Maltą pigiai. Tai nakvynė su pusryčiais apsistojant dviese kainuoja 90 eurus už 4 naktis.

Whitestar Svečių namai su pusryčiais įskaičiuota.

Pigus viešbutis.

Rekomenduojama brangesnė nakvynė Maltoje

Tai *** žvaigždučių viešbutis, kuris turi labai gerus lietuvių keliautojų atsiliepimus. Nemokamo atšaukimo paslauga, rezervuodami nakvynę šiandien atšaukti galėsite iki vasario 26 dienos.

Mayflower viešbutis Maltoje su gerais lietuvių atsiliepimais.

Pigus viešbutis.

Prabangesnis viešbutis su “Pusryčiai įskaičiuota”

Dar vienas puikus viešbutis kurį taip pat rekomenduojame, jis turi ne tik labai gerus lietuvių atsiliepimus bet ir siūlo nemokamus pusryčius. Šis viešbutis taip pat siūlo nemokamą atšaukimą.

Hotel VIU57 viešbutis Maltoje su pusryčiais - geri lietuvių atsiliepimai.

Pigus viešbutis.

Prabangus **** žvaigždučių viešbutis su “Pusryčiais įskaičiuota”

Tiems kas ieško prabangesnio viešbučio su nemokamais pusryčiais šis Be.Hotel viešbutis turėtų patikti. Puikūs vaizdai šalia viešbučio bei labai solidus viešbučio interjeras. Viešbučio pasiūlyme taip pat numatytas nemokamas atšaukimas. Tikslesnę informaciją rasite Booking svetainėje.

Prabangus viešbutis su pusryčiais be.hotel

Be.Hotel viešbutis iš vidaus

Pigus viešbutis.

Orai Maltoje Kovo mėnesį

Vidutinė orų temperatūra kovo mėnesį Maltoje 15 laipsnių šilumos (vasario mėnesį apie 13 laipsnių). Vidutinė vandens temperatūra 16 laipsnių šilumos, saulėtų dienų tikimybė ganėtinai didelė. Kaip jau įprasta keliaujant tokiu metų laiku, pasikartosiu: pasimaudyti gal ir neišeis tačiau prasiblaškyti ganėtinai nebrangiai tikrai pavyks 🙂

Ką aplankyti Maltoje

Maltoje yra ką pamatyti, ypač jei saloje esate pirmą kartą. Lankytinos vietos Maltoje:

1. Žydroji lagūna – tai smaragdiniai krantai ir skaidrus vanduo. Tiems kas nori pamatyti mėlynus krantus tai yra puiki vieta.

2. Gozo žydrasis langas – tai ties Gozo sala iškilusi arka, kurią skalauja jūros vanduo.

3. Vaketa – 16 amžiuje įkurta Maltos sostinė. Stulbina jos architektūra.