Pigi kelionė į Maltą, 4 naktys su pusryčiais – kaina 129 € (03.07-03.11)

Kelionė į Maltą, Pixabay nuotrauka

Labai pigi kelionė į Maltą su pusryčiais

Savarankiška kelionė – Pigi kelionės idėja nulekiant trumpam į Maltą. Ganėtinai pigūs tiesioginiai skrydžiai iš Rygos į abi puses bei pigūs apartamentai su pusryčiais. Už 4 naktų kelionę sumokėsite 129 eurus. Papildomai derėtų nusimatyti smulkioms išlaidoms pagal poreikį: draudimui, bagažui, pervežimams ir kt. Maltoje dienos metu kovo mėnesį vyrauja nuo 16 iki 20 laipsnių šilumos. 

Pigūs tiesioginiai skrydžiai Ryga-Kaunas-Ryga

Pigūs skrydžiai į Maltą

Lėktuvo bilietai

Pigi nakvynė Maltoje su pusryčiais

Ganėtinai kuklūs tačiau pigūs apartamentai tinkantys neišrankiems keliautojams kainuoja tik 90 eurų apsistojant dviese ir svarbiausia su pusryčiais. Apartamentai nėra labai gerai vertinami, tačiau tiks tiems kas tiesiog nori ištrūkti ir nulėkti trumpam ten kur daugiau saulės 🙂 

Rinktis pigų viešbutį.

Geresnė ir prabangesnė nakvynė  *** žvaigždučių viešbutyje

Šį viešbutį rekomenduoju asmeniškai, nes jis yra tiesiog puikus už tokią kainą. Kokybiški ir švarūs  kambariai už keliasdešimt metrų Viduržemio jūra. Į kaina yra įskaičiuota ir nemokamas viešbučio atšaukimas, jei užsakysite nakvynę viešbutyje šiandien, nemokamai atšaukti galėsite iki kovo 5 dienos. Lankytojai vertina 8.5 balo iš dešimties.

Pigus viešbutis.

Ką aplankyti Maltoje?

Pigi kelionė į Maltą suteiks Jums galimybę aplankyti garsias vietas tokias kaip:

  1. Valeta – Tai vadinamoji Maltos sostinė. Valetoje gyvena apie 6000 gyventojų, tačiau miestas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Tikrai verta pamatyti senąją miesto dalį, miesto architektūra tiesiog stulbina. Orai tikėtina nebus labai karšti, kad galėtumėte maudytis kelionės metu todėl pasižvalgyti po Valetą būtų tikrai patogus metas. 
  2. Gozo sala – tikriausiai visi esame apie ją girdėję, jei nesame girdėję tai matę esate tikrai 🙂 Verta pamatyti taip pat :)Kaip jau tikriausiai esate girdėję, Gozo saloje  esančios  uolienos  po  truputi  nyksta,  vanduo  skalauja  kraštus.Gozo sala Maltoje. Pigi kelionė į Maltą.
  3. Comino sala – tai mėlynoji lagūna kuri skaidri kaip krištolas. Vanduo skaidrus kraštovaizdis pasakiškas.Galima pasiplaukioti laiveliu iš kurio atsiveria pasakiškas vaizdas. Iš Maltos į Camino salą reisuoja keltas, kurio kaina apie 13 eurų suaugusiam ir apie 7 eurai vaikui iki 10 metų. (Na bent jau tokios sąlygos buvo prieš kelis metus, reikėtų pasitikrinti). Kelionės keltu laikas apie 20 minučių. Vaizdai užburiantys jei dvejojete geriau tai išbandyti. 
Malta Comino sala - mėlynoji lagūna. Pixabay nuotrauka.

Pixabay nuotrauka.