Pamatyk Romą – pigi savarankiška kelionė į Romą savaitgaliui, 4 naktys puikiuose apartamentuose su pusryčiais 230 € (06.02-06.06)


Pasinaudok galimybe nuskristi pigiai į Romą, ten užsissakyk rekomenduojamus apartamentus su pusryčiais ir mėgaukis saulėtais orais. Galimas apartamentų atšaukimas iki gegužės 31 d.

Kelionė į Romą

 

Dabar yra palankus metas aplankyti tokią romantišką šalį kaip Italiją. Dar labiau vilioja užsukti į Romą. Roma yra mietsas į kurį norisi sugrįžti, juo labiau, kad Romoje gali pasileisti pėsčiomis ir užsukti į daugybę lankytinų vietų, pamatyti Koliziejų, Romos fontaną, Vatikaną ir kitas populiarias vietas. 

Skrydis į Romą

Kaip ir visada mes ieškome pigių skrydžių, neišimtis ir šį kartą pasinaudokite pigiu skrydžiu iš Vilniaus į Romą su pigiomis avialinijomis “Wizzair”. Nuskridus į Romą Fiumičino oro uostą galėsite pasirinkti kelias transpoto priemones, kurios nugabens Jus iki Romos centro tai Traukinys, autobusas ar papraščiausiai taksi. Aš rekomenduoji rinktis taksi, taksi yra valstybės nustatyta kaina 48 eurai. 

Išvykimas iš Vilniaus birželio 2 dieną. Kol kas kaina yra 50 eurų žmogui už kelionę į vieną pusę. Tiems kas nėra Vilniečiai noriu priminti, kad Vilniuje kuo puikiausiai veikia traukinys vežantis iš traukinių stoties į Vilniaus oro uostą.

Skrydis iš Romos į Vilnių

Pigių avialinijų kompaniją “Ryanair” suteikia galimybę skristi atgal namo iš Romos Champino oro uosto. Šioje kelionės atkarpoje tai pat yra keletas oro uosto pasiekimo būdų: galite vykti metro iki paskutinės stotelės ir perbėgti į autobusą, galite vykti iš centrinės traukinių stoties ir lėkti traukiniu iki oro uosto (bilietai nėra pigūs),

bei trečias variantas, mano rekomenduojamas, pasirinkti ir vėl taksi standartinė kaina 30 eurų.  

Pigūs apartamentai Romoje

Siūlome pigius apartamentus Romoje su savo virtuve, gražiu kiemu super gerais lankytojų atsiliepimais ir svarbiausia šalia Metro stoties. Dar žinoma svarbu paminėti, kad už nurodytą kainą gausite pusryčius

Lankytinos vietos Romoje

Mano rekomenduojamos lankytinos vietos kol viešite Romoje:

Romos Koliziejus – turbūt pati garsiausia ir daugiausiai turistų sulaukianti vieta Italijoje. Romos Forumas – šalia Koliziejaus esanti vieta, kurioje kadaise buvo gladiatoriai. Romos Fontanas – taip pat gausiai lankoma vieta. Romos Ponteonas – šventa vieta kuri nugabena į tūukstanmečius atgal. 

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *