Kelionė į Turkiją “Viskas įskaičiuota”, 225 €, paskutinė minutė 5 naktys prabangiame viešbutyje (05.24-05.29) 1


Paskutinės minutės pasiūlymas kelionei į Turkiją. Kelionė su “VISKAS ĮSKAIČIUOTA” už 225 €, praleiskite 5 naktis puikiame viešbutyje su gerais atsiliepimais. 

Kelionė į Turkiją

Tai pigi galimybė pailsėti Turkijoje Alanijoje. Vieta kur šiuo metu kaitina saulė ir puiki gamta. Svarbiausia, kad organizatoriai siūlo paslaugą “Viskas įskaičiuota”. Tai reiškia, kad galėsite valgyti ryte per pietus ir vakare nemokamai. Barai ir poilsio zonos Jums ir Jūsų vaikams. Šiuo metu Alanijoje yra net 26 laipsniai šilumos, taigi puikūs orai ir gera nuotaika.

Pasirink kelionę į Turkiją

Suradome dar vieną puikią prabangią kelionę į Turkiją apsistojant viešbutyje, kuris yra labai gerai vertinamas prieš tai buvusių lankytojų. Viešbutis pasižymi švara ir aukšta kokybe.

….

Kelionės metu galėsite aplankyti garsias vietas Alanijoje Pamukalę, Aspendosą, Alainją, Kapadokiją ir kitas vietas. Iki paplūdimio vos 50 metrų. 

Organizatoriai nurodo, kad išvykimas iš Vilniaus gegužės 24 dieną. Grįžimas iš Turkijos į Vilnių gegužės 29 dieną. Daugiau informacijos apie surastą pigią kelionę suteiks kelionės organizatoriai.

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

One thought on “Kelionė į Turkiją “Viskas įskaičiuota”, 225 €, paskutinė minutė 5 naktys prabangiame viešbutyje (05.24-05.29)