Turkija – pigi kelionė su “Viskas įskaičiuota” 265 €, 7 naktys Alanijoje (05.24-05.31)


Pigi paskutinės minutės kelionė į Turkiją su “Viskas įskaičiuota” paslauga. 7 naktys viešbutyje prie jūros, išvykimas gegužės 24 dieną. 

Paskutinę akimirką į Turkija

Mūsų, Lekiu.lt portalo iniciatorių nuomone ši kelionės idėja gali būti taip pat neblogas perliukas norintiems nebrangiai pakeliauti ir pasinaudoti Turkijoje teikiamais malonumais. Tai yra paskuitnę minutę atitinkantis pasiūlymas nes išvykimas į Turkiją jau gegugužės 24 dieną. Turkijos mieste Alanijoje šiuo metu vyrauja 27 laipsniai šilumos. Puikus oras ir galimybė pabūti prie jūros tai yra galimybės kuriomis galite mėgautis pasirinkę kelionę.

Išsirink kelionę

Mes suradome ir vėl skubame su Jumis pasidalinti dar viena pigia kelione į Turkiją. Tai kelionių organizatoriaus “Novaturas” organizuojama kelionė. 

….

Kelionės organizatoriai siūlo maitinimą pagal aprašymą, pervežimą ir gerą nuotaiką. Tikimės, kad šis pasiūlymas Jums bus naudingas.

Daugiau apie kelionę: Tai yra ne mūsų organizuojama paskutinės minutės kelionė, todėl dėl detalesnės informacijos kontaktuokite su organizatoriais. Kaip ir minėjome ankčiau mūsų tikslas sumedžioti pigią kelionę ir pasidalini ja su Jumis. Įvertink mus jei tau patiko ši kelionės idėja :).

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *