Nuostabioji Roma – kelionė į Romą 221 €, keliauk savarankiškai pigus tiesioginis skrydis ir puikūs apartamentai (09.02-09.07)


Pigi savarankiška kelionė į Romą su pusryčiais ir galimybe atšaukti apartamentus. Suradome ir skubame su Jumis pasidalinti pigiu skrydžiu į Romos miestą tuo pačiu peržvelgėm patogius apartamentus netoli metro ir pusryčiais įskaičiuota. Vidutinė orų temperatūra Romoje rugsėjo pradžioje yra apie 22 laipsniai šilumos. Verta pažymėti ir tai kad nuo Romos vos 30 kilometrų iki jūros kurią galima pasiekti traukiniu vos už 8 eurus. 

Pigus tiesioginis skrydis į Romą

Pigus skrydis į Romą.

 

Pigus tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Romos Čiampino oro uostą. Išvykimo data rugsėjo 2 dieną.  Grįžimas į Vilnių iš Romos rugsėjo 7 dieną. Jei suspėsite pasinaudokite šiuo surastu pasiūlymu. Paprastai bilietai į Romą yra brangesni, o juo labiau šiais metais. Pastebėjau, kad kelionių paklausa yra milžiniška, kelionės į Turkiją, Bulgariją, Egiptą pabrango dvigubai todėl nusprendžiau pasižvalgyti alternatyvių kelionių. Romoje galioja įstatymas visiems taksi vairuotojams vežti nuo Čiampino oro uosto iki centro už 32 eurus. Nėra blogai nes keliaujant šeimai tai tikrai apsimoka. 

Pigūs apartamentai su pusryčiais RomojeRinktis pigų viešbutį Romoje.Visuomet rinkdama apartamentus atsižvelgiu kur jie randasi, mano prioritetas yra kuo arčiau centro, kokybė ir Metro stotelė. Šiuo atveju apartamentai yra centre visai šalia metro stotelė ir netgi pusryčiai įskaičiuoti. :).  Metro galėsite pasiekti visus lankomus Romos objektus: Romos Koliziejų, Romos Fontaną, Vatikaną, Panteoną ir kitas vietas. 

Romos Koliziejus

Romos Fontanas

Vatikanas

Facebook keliautojų komentarai
Dalintis

Leave a comment

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *